0
0
0

Клей для плитки Полімін П-25 (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Клей для плитки Полімін П-25 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Polimin
  • Модель: 000229
  • Наявність: Предзаказ
0.00 грн. / меш.
Використовується для кріплення великогабаритної керамогранитной плитки та інших керамічних, цементних і кам'яних плит на основах, що деформуються. Рекомендується для кріплення плитки на підлогах з підігрівом, фасадах, терасах і балконах, приклеювання «плитки для плитки», а також в басейнах басейнів. Також призначений для укладання керамічної і кам'яної плитки в місцях, схильних до інтенсивного руху і службовим навантажень, таких як: школи, супермаркети, магазини і т.д. Водо- і морозостійкий, може застосовуватися зовні і всередині будівлі.
Характеристики
Сухі суміші
Відкритий час не менше 20 хвилин.
Міцність зчеплення після витримування в повітряно-сухих умовах для керамічної плитки 1,8 МПа, для плит грес (водопоглащение від 0,2%) 1,5 МПа.
Рекомендована товщина шару 10 мм.
Температура експлуатації -30 - +70 °С.
Температура застосування +5 - +35 °С.
Фасовка 25 кг.
Час використання розчинної суміші не менше 2 годин.
Спосіб застосування
Підготовка підстави виконується відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6.-212, ДСТУ-Н Б А.3.1-23. Нерівності можна підрівняти цієї ж сумішшю. Далі потрібно прогрунтувати основу і після висихання суміш зачиняється і відбувається укладання облицювальних матеріалів. Більш детально зазначено в технічній документації на нашому сайті.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників