0
0
0

Пінопласт Tigor (40 мм) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Пінопласт Tigor (40 мм) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробники Tigor (Тигор)
  • Модель: 001648
  • Наявність: В наличии
47.20 грн. / лист
Пінопласт - універсальний будівельний матеріал, який використовується в системах утеплення будівель і приміщень. Застосовується для утеплення та звукоізоляції конструкцій, що не піддаються впливу навколишнього середовища і механічних навантажень, наприклад, міжкімнатні перегородки, також може використовуватися для будівництва тимчасових споруд та утеплення вагонів контейнерів. Даний вид утеплювача існує в різних товщинах, що дозволяє вибрати матеріал, максимально відповідний для будь-яких завдань.

Купити Пінопласт Tigor (40 мм), а також схожі будматеріали з категорії Пінопласт (ПСБС) ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Пінопласт (ПСБС), а також всі товари виробника Tigor (Тигор) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Пінопласт Tigor (40 мм), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Tigor (Тигор), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Пінопласт Tigor (40 мм) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Утеплювач
Довжина утеплювача 1000 мм.
Площа 1 м2.
Товщина утеплювача 40 мм.
Ширина утеплювача 1000 мм.
Щільність утеплювача 9-10 кг/м3.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників