0
0
0

Товстошарова самовирівнювальна суміш для підлоги Kreisel 411 (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Товстошарова самовирівнювальна суміш для підлоги Kreisel 411 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробники Kreisel
  • Модель: 000118
  • Наявність: 182
354.50 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Складається з мінеральних в'яжучих компонентів, наповнювачів і модифікуючих добавок. Армована фіброволокном. Не містить казеїн. Після змішування з водою утворює однорідну масу, легко розподіляється по робочій поверхні. При затвердінні практично не дає усадки, має високу міцність. Використовується для усунення дефектів, досягнення горизонтального рівня, усунення нерівностей і шорсткостей підлог. Може використовуватися для вирівнювання підлог з підігрівом. Суміш призначена для ручного виконання вирівнюючого шару завтовшки від 5 до 35 мм. Для внутрішніх робіт. Може бути застосована для вирівнювання поверхні як в разі нових, так і ремонтованих підлог і інших елементів. Сфера застосування: суспільне і житлове будівництво, особливо об'єкти з великою інтенсивністю руху (лікарні та інші об'єкти охорони здоров'я, дитячі садки, ясла і т.п.). Підходить для укладання на міцних, несучих цементних і бетонних підставах.

Купити Товстошарова самовирівнювальна суміш для підлоги Kreisel 411 (25 кг), а також схожі будматеріали з категорії Суміші для влаштування підлоги ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Суміші для влаштування підлоги, а також всі товари виробника Kreisel З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Товстошарова самовирівнювальна суміш для підлоги Kreisel 411 (25 кг), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Kreisel, щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Товстошарова самовирівнювальна суміш для підлоги Kreisel 411 (25 кг) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші ≈1,5 кг/мм/м2.
Межа міцності на стиск через 28 діб ≥30,0 МПа.
Міцність зчеплення після витримування в повітряно-сухих умовах ≥1,0 МПа.
Межа міцності на стиск через 3 доби ≥7,0 МПа.
Рекомендована товщина шару 5-35 мм.
Температура застосування +5 °С - +30 °С.
Термін придатності до використання після змішування з водою ≥20 хв.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212 діє до: 2016. Основа повинна бути міцною (не нижче міцності покриття на стиск: не менше 30 МПа), бути очищеним від пилу, бруду, жирів, масел та інших забруднень, що зменшують адгезію розчину. Слабкі шари (шари з меншою міцністю, ніж нівелірмаса) слід видалити. Щілини і великі тріщини слід зашпаклювати еластичним клейовим розчином. Бетонні основи повинні бути витримані не менше 6 місяців, а цементні стяжки - не менше 4 тижнів і мати вологість не більше 2%. Перед виливанням самовирівнювальною суміші слід захистити деформаційні шви так, щоб в них не потрапила нівелірмаса, і виконати дилатаційних шви, що відокремлюють заливку від стін і інших елементів, застосовуючи спеціальну компенсаційну стрічку або смуги пінополістиролу. Основи з високим поглинанням, такі як цементну підлогу, слід заґрунтувати ґрунтовкою глибокого проникнення Kreisel tiefgrund-lmf 301 і дочекатися повного висихання.

Приготування розчинної суміші: суху суміш слід поступово висипати в ємність, що містить необхідну кількість чистої води (температура води від + 5 ° С до + 30 ° С), перемішуючи за допомогою будівельного міксера або змішувача примусової дії до отримання однорідної маси. Залишити розчинну суміш на 5 хвилин для дозрівання і знову ретельно перемішати. У разі необхідності використання частини упаковки всю суху суміш слід ретельно перемішати, так як під час транспортування могло відбутися розподіл складових компонентів. Затверділу масу розбавляти водою і не перемішувати зі свіжим матеріалом.

Спосіб застосування: підготовлену масу слід виливати вручну на попередньо прогрунтовану поверхню. Роботи рекомендується починати від стіни, розташованої далі від входу в приміщення, і виконувати безперервним методом до повного закриття поверхні підстави. Заливку проводити смугами шириною приблизно 40 см. У разі виконання робіт в приміщеннях великої площі, рекомендується виділити розділовими профілями робочі поля (шириною 3-6 метрів, в залежності від швидкості виливання маси). Рівень розчинної суміші можна встановити, застосовуючи маяки, зроблені самостійно з дроту, або використовуючи вкручені в основу дюбелі, головки яких визначатимуть рівень. Відлиту масу необхідно розподілити за допомогою сталевої гладилки, а потім видалити повітря, використовуючи голчастий валик. Якщо основа має деформаційні шви, то в шарі нівелірмаси їх необхідно влаштувати в тих же місцях, за таким же принципом слід влаштувати розширювальні шви. Свіжоукладену розчинну суміш слід захищати від передчасного висихання (зменшити інтенсивність опалення, захистити від сонячного випромінювання, протягів, усунути надмірну сухість повітря). Такі умови також необхідно створити в ході проведення робіт.

Очищення інструменту: промити чистою водою, безпосередньо після закінчення робіт.
Документація
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників