0
0
0

Цементно-піщана суміш (ЦПС) ХСМ (30 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Хіт продажів
Цементно-піщана суміш (ЦПС) ХСМ (30 кг) - ціна, відгуки, характеристики на будбазі у Києві та Харкові

Цементно-піщана суміш (ЦПС) ХСМ (30 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(5)
  • Виробники ХСМ
  • Модель: 000153
  • Наявність: Нет в наличии
79.00 грн. / меш.
Цемент і пісок є одними з найбільш важливих компонентів, що використовуються в будівельній галузі, і становлять близько 30% від загальної вартості будь-якої конструкції. Якість використовуваної цементно-піщаної суміші безпосередньо впливає на міцність і довговічність конструкції. Переваги використання готової цементно-піщаної суміші численні, саме вони допомагають підвищити ефективність і знизити втрати ресурсів, задіяних в процесі будівництва.

Готова цементно-піщаної суміш ХСМ, що складається з цементу і каліброваного піску, спеціально розроблена для відповідності потребам будівельного проекту. Суміш засипають на виробничому заводі, а потім доставляють на будівельний майданчик транзитним транспортом. Ця функція робить цементно-піщану суміш ХСМ в більшості випадків більш кращим варіантом в порівнянні зі звичайним розсипних піском і цементом.

Однією з переваг використання готової цементно-піщаної суміші є те, що характеристики, такі як міцність на стиск, легкоукладальність, пропорції інгредієнтів, водо-цементне співвідношення і осаду, завжди залишаються постійним, що дає можливість широкого спектра застосування даної продукції. Використання ЦПС ХСМ дозволило значно прискорити процес будівництва за рахунок поліпшення якості використовуваних матеріалів. Застосування високотехнологічного обладнання, готової продукції і сировини забезпечує незмінний стандарт якості на відміну від старих часів. Старі методи відрізнялися високим ступенем непослідовності через ручного змішування і використання різних матеріалів.

Купити Цементно-піщана суміш (ЦПС) ХСМ (30 кг), а також схожі будматеріали з категорії Кладочні та монтажні суміші ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Кладочні та монтажні суміші, а також всі товари виробника ХСМ З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Цементно-піщана суміш (ЦПС) ХСМ (30 кг), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем ХСМ, щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Цементно-піщана суміш (ЦПС) ХСМ (30 кг) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші 1,8 кг при товщині шару 1 мм.
Морозостійкість не менше 25 циклів.
Склад Цемент М500, пісок і добавки.
Температура застосування от +5° С до +35° С.
Час використання розчинної суміші 1 час.
Відгуків (5)
Богдан
Богдан
22.10.2020
За свою цену - лучшее предложение
Рома
Рома
22.09.2020
Хорошая цпс, жаль быстро разбирают, не всегда есть на складе.
Юрий
Юрий
08.07.2020
смесь качественная, но не всегда есть в наличии, очень часто выгребают большими объемами
Кирилл
Кирилл
28.04.2020
Одна из самых качественных ЦПС в Харькове, давно использую
Александр
Александр
27.02.2020
Не первый год работаю с данным продуктом. Для стяжки подходит идеально. Рекомендую.
Послуги вантажників