0
0
0

Придбати продукцію ХСМ в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Придбати продукцію ХСМ в інтернет-магазині "Петрович Харків"Придбати продукцію ХСМ в інтернет-магазині "Петрович Харків"

 Корпорація "ХСМ" займає одне з передових місць серед корпорацій займаються виробництвом будівельних матеріалів в Україні. Створена в 2002 році, на даний момент вона зібрала в свій склад три великі заводи, розташованих переважно Харківської області.

Щорічно, завдяки використанню передових технологій і впровадження технологічних нововведень у виробничий процес, корпорація виправдовує всі очікування і вимоги нинішнього клієнта. Завод ХСМ надає товари і послуги для клієнта на найвищому рівні, предостатвляет гарантії для всієї продукції, що продається, яка знаходиться в їх прайсах, і має повну відповідність з усіма Європейськими якісними стандартами.

На сьогоднішній день, головна продукція компанії - це сухі будівельні суміші різноманітного назначенія.В виробництві стінових матеріалів виділяється виробництво цегли, яке розміщується повсюдно, в залежності від потреб конкретної території. Воно складається з двох підгалузей - виробництва глиняного і силікатної цегли. Так само на передові позиції виведено виробництво різноманітних блоків будівельного призначення. Корпорація "ХСМ" займає одне з передових місць серед корпорацій займаються виробництвом будівельних матеріалів в Україні. Створена в 2002 році, на даний момент вона зібрала в свій склад три великі заводи, розташованих переважно Харківської області.