0
0
0

Мішалка Kubala (1209) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Мішалка Kubala (1209) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
99.40 грн. / шт.
Мішалка для розчинів «подвійна спіраль» застосовується для перемішування штукатурних розчинів, клеїв для плитки і т.д. Виготовляється з оцинкованої сталі і оснащена шестикутним стрижень.

Купити Мішалка Kubala (1209), а також схожі будматеріали з категорії Малярський інструмент ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Малярський інструмент, а також всі товари виробника Kubala (Кубала) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Мішалка Kubala (1209), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Kubala (Кубала), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Мішалка Kubala (1209) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Ручний інструмент
Діаметр інструменту 70 мм.
Довжина інструмента 400 мм.
Країна виробник інструменту Польща.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників