0
0
0

Ковш для газоблоку Kubala (1751) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Ковш для газоблоку Kubala (1751) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
209.20 грн. / шт.
Ківш для газоблоку призначений для нанесення клейових розчинів на вертикальну поверхню газоблоків. Ківш виготовлений зі сталі та має зубці на робочій поверхні, оснащений пластмасовою ручкою.

Купити Ковш для газоблоку Kubala (1751), а також схожі будматеріали з категорії Інструмент для газобетону ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Інструмент для газобетону, а також всі товари виробника Kubala (Кубала) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Ковш для газоблоку Kubala (1751), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Kubala (Кубала), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Ковш для газоблоку Kubala (1751) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Ручний інструмент
Країна виробник інструменту Польща.
Ширина інструменту 150 мм.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників