0
0
0

Суміш для мурування газобетонних блоків Baumit GasBetonKleber (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Суміш для мурування газобетонних блоків Baumit GasBetonKleber (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробники Baumit (Баумит)
  • Модель: 000621
  • Наявність: Нет в наличии
100.91 грн. / меш.
Baumit GasBetonKleber - суха будівельна суміш призначена для виконання робіт по зведенню несучих стін і перегородок зі спеціальних теплоізоляційних бетонів (піно та газобетону), каменю, пористої кераміки та блоків вироблених на основі силікатів. За рахунок високого рівня пластичності даної клейової суміші, є можливість звести до мінімуму товщину шва, що в свою чергу запобігає появі «мостів холоду».

Baumit GasBetonKleber має дуже високу адгезію до більшості мінеральних поверхонь. За рахунок високих водо- і морозостійких характеристик, може застосовуватися як всередині так зовні приміщень. Має достатню щільність на стиск, не менше 5 мПа. Відповідає вимогам ДСТУ.

Купити Суміш для мурування газобетонних блоків Baumit GasBetonKleber (25 кг), а також схожі будматеріали з категорії Кладочні та монтажні суміші ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Кладочні та монтажні суміші, а також всі товари виробника Baumit (Баумит) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Суміш для мурування газобетонних блоків Baumit GasBetonKleber (25 кг), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Baumit (Баумит), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Суміш для мурування газобетонних блоків Baumit GasBetonKleber (25 кг) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші 1,7 кг/м2/мм.
Рекомендована товщина шару 2-5 мм.
Температура експлуатації від -30°C до +85°C.
Температура застосування від +5°C до +30°C.
Час використання розчинної суміші до 60 хвилин.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників