0
0
0

Самовирівнююча підлога Baumit Nivello Uno (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Хіт продажів
Самовирівнююча підлога Baumit Nivello Uno (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики на будбазі у Києві та Харкові

Самовирівнююча підлога Baumit Nivello Uno (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Baumit (Баумит)
  • Модель: 000618
  • Наявність: Є в наявності
156.29 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Нівелір маса Baumit Nivello Uno - суха будівельна суміш, що виготовляється на основі спеціалізованого швидкотверднучого цементу з включенням мінеральних наповнювачів і особливих в'яжучих. Призначена для вирівнювання мінеральних основ і підготовці їх до подальшої укладання підлогових покриттів. Baumit Nivello Uno рекомендується використовувати перед улаштуванням паркетних дощок, настилом лінолеуму, укладанням килимових покриттів, розкладкою ламінату і звичайно ж облицюванням будь-якими видами плитки. Приходить для застосування спільно з системою теплої підлоги. Використовується виключно всередині приміщення. Дана суміш поєднує в собі ряд особливих технічних характеристик: швидкий набір міцності, підвищена адгезія до всіх видів мінеральних підстав, низький рівень усадки.

Дана суміш підходить як для ручного так і для механізованого нанесення, після повного набору міцності здатна витримувати високі механічні навантаження. Перед використанням даного продукту, поверхню необхідно ретельно підготувати відповідним чином: з основи повинні бути видалені залишки лако-фарбових матеріалів і мастики, сліди масла, пилу і забруднень. Перед початком виконання робіт основа повинна бути прогрунтувати, перевіреною на міцність, і бути сухою. При наявності швів або тріщин їх необхідно обов'язково загерметизувати спеціальними лугостійкими стрічками.
Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші 1,8 кг/м2/мм.
Рекомендована товщина шару 3-20 мм.
Температура застосування від +5°C до +30°C.
Час використання розчинної суміші не менше 30 хвилин.
Спосіб застосування
Рекомендації до застосування, технічні характеристики і спосіб зберігання можна прочитати у вкладці "Технічний опис Baumit Nivello Uno". Якщо вам знадобитися консультація по даній суміші або купити Baumit Nivello Uno в Харкові, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за контактними номерами.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників