0
0
0

Самовирівнююча суміш гіпсова М250 BudMajster D-319 (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Самовирівнююча суміш гіпсова М250 BudMajster D-319 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
175.07 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
ДОЛІВКА-319 / BudMajster D-319 цементно-гіпсова суміш для внутрішніх робіт, яка використовується для машинного і ручного застосування при створенні монолітно сполученого статі, підлоги з розділовим шаром, так званого "плаваючого" статі, і що не менш важливо можна використовувати при створенні підлог з обігрівом, але тільки за умови, що опалювальні елементи мають високу теплопровідність. Можливе використання на бетонних, цементних основах для подальшого облицювання керамічними плитами, або укладання підлогових покриттів, наприклад: лінолеум, ламінат, паркет і т.д. Рекомендований шар для виконання робіт по стягуванню від 5 мм до 100 мм, на товщину шару впливає вид необхідного статі і висота елементів, які будуть опалювати приміщення.
Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші 1,6 кг/м.кв./1мм.
Склад суміш гіпсових і цементних в'яжучих з функціональними добавками.
Температура застосування від +5°C до +30°C.
Термін придатності до використання після змішування з водою min 20 хвилин.
Спосіб застосування
Для уточнення інформації щодо застосування, або умовах зберігання, можливо з інших питань ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, які завжди допоможуть і підкажуть. Також є "Технічний опис" з яким ви можете ознайомитися на нашому сайті.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників