0
0
0

Штукатурка Knauf HP Start (Кнауф ХП Старт) (30 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Штукатурка Knauf HP Start (Кнауф ХП Старт) (30 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(1)
  • Виробник: Knauf
  • Модель: 000145
  • Наявність: Є в наявності
145.40 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Штукатурка Knauf HP Start - суха штукатурна суміш на основі гіпсового в'яжучого з полімерними добавками. Застосовується для штукатурення вручну внутрішніх приміщень з нормальною вологістю, а також в кухнях і ванних кімнатах (з покриттям, яке забезпечує захист від зволоження), з подальшим фінішним шпаклюванням. Наноситься в один шар від 10 до 30 мм.
Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші 0,75-1,0 кг на 1 м2 при товщині шару в 1 мм.
Рекомендована товщина шару мінімальна: 3 мм, максимальна: 15 мм.
Склад гіпс будівельний, полімерні добавки.
Температура застосування от +5° С до +35° С.
Час використання розчинної суміші 40 хв.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: Поверхню очистити від бруду, пилу, відшарувань і видалити з бетону залишки опалубної мастила. Далі проводиться грунтування поверхні, виставлення моячкових і захисних кутових профілів.
Порядок робіт: В Холодну чисту воду 12-14 л висипати вміст мішка, перемішати будівельним міксером до отримання однорідної маси, почекати 5 хвилин і перемішати ще раз. Отриману суміш протягом 20 хвилин нанести на поверхню і розрівняти за допомогою правила. Після початку схоплювання розчину (приблизно через 45-60 хвилин від початку нанесення), поверхня вирівняти трапецієподібним правилом, зрізуючи надлишки і заповнюючи поглиблення. Після штукатурення інструмент і обладнання промити водою.
Документація
 
Технічний опис.
Відгуків (1)
Виталий
Виталий
05.05.2020
Спасибо за хорошую скидку. Штукатурка проверенная, но бывает, что попадаются мешки с розовой или желтой штукатуркой, но это больше претензии к производителю.
Послуги вантажників