0
0
0

Гіпсокартон Knauf (12,5 мм) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Гіпсокартон Knauf (12,5 мм) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(2)
  • Виробник: Knauf
  • Модель: 000124
  • Наявність: Є в наявності
83.82 грн. / лист
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Гіпсокартонні листи (ГКЛ) застосовуються для влаштування перегородок, підвісних стель, облицювання стін, в сухих будівлях і приміщеннях таких як вітальня, спальня, коридор і т.п. Застосування дозволяє виключити «мокрі» процеси і скоротити терміни ремонтно-оздоблювальних робіт.
Характеристики
Гіпсокартон
Клас горючості Г1.
Вид кромки ПЛУК (напівкругла стоншення кромки).
Довжина 2000, 2500, 3000 мм.
Колір картону сірий.
Колір маркування чорний.
Товщина 12,5 мм.
Ширина 1200 мм.
Спосіб застосування
Застосування: Основним варіантом застосування є їх використання у вигляді обшивки, що закріплюється самонарезающими шурупами типу TN на каркасі з тонкостінних металевих оцинкованих профілів в легких конструкціях перегородок, облицювань стін, підвісних стель і т.п. Для безкаркасних облицювання несучих стін з бетону або цегли застосовується кріплення за допомогою монтажного клею Knauf Perlfix (Кнауф Перлфікс) або Knauf Fugenfuller (Кнауф Фугенфюллер). Структура дозволяє виконувати криволінійні поверхні шляхом вигину в сухому стані (великий радіус) або з попереднім зволоженням і висушуванням на шаблоні (малий радіус). Отримання безшовних поверхонь обшивки після монтажу забезпечується закладенням стиків листів шпаклівкою Knauf Fugenfuller (Кнауф Фугенфюллер) або Knauf Uniflot (Кнауф Уніфлот) з армуванням шва паперовою стрічкою. Поверхні обшивок служать рівною міцною основою для різних видів декоративного оздоблення - забарвлення, обклеювання шпалерами, облицювальної плитки і ін.

Рекомендації: Монтаж листів необхідно починати після завершення мокрих процесів, при закритому констуре будівлі, температурі навколишнього середовища не нижче +10 ° С і відносній вологості не більше 60%. Перед монтажем повинні пройти обов'язкову акліматизацію (адаптацію) в приміщенні. Торцеві кромки мають прямокутну форму і при влаштуванні шва з них необхідно знімати фаску (приблизно на 1/3 товщини листа). Гіпсокартонні листи вимагають дотримання технології зберігання і монтажу.
Документація
Відгуків (2)
Олег
Олег
03.06.2020
Приятная цена, доставили быстро.
Илья
Илья
28.05.2020
Удивила цена, думал будет битый или некачественный. Привезли целый, заводской. Хороший магазин буду рекомендовать.
Послуги вантажників