0
0
0

Кельма кутова Kubala (0908) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Кельма кутова Kubala (0908) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
79.45 грн. / шт.
Кельма (кельма) кутова застосовується для створення зовнішніх і внутрішніх кутів при виконанні оздоблювальних, кладок і штукатурних робіт. Виготовляється нержавіючої кислотостійкої сталі зігнутої під 90 градусів форми і має дерев'яну ручку.

Купити Кельма кутова Kubala (0908), а також схожі будматеріали з категорії Штукатурно-обробний інструмент ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Штукатурно-обробний інструмент, а також всі товари виробника Kubala (Кубала) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Кельма кутова Kubala (0908), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Kubala (Кубала), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Кельма кутова Kubala (0908) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Ручний інструмент
Довжина інструмента 85 мм.
Країна виробник інструменту Польща.
Ширина інструменту 60 мм.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників