0
0
0

Кельма трапециевидная Kubala (0803) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Кельма трапециевидная Kubala (0803) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
122.80 грн. / шт.
Кельма використовується для змішування цементного розчину і нанесення його на підставу. Виготовлена з шліфованої сталі товщиною 1,2 мм і має пластмасову двохкомпонентну ручку.

Купити Кельма трапециевидная Kubala (0803), а також схожі будматеріали з категорії Штукатурно-обробний інструмент ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Штукатурно-обробний інструмент, а також всі товари виробника Kubala (Кубала) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Кельма трапециевидная Kubala (0803), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Kubala (Кубала), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Кельма трапециевидная Kubala (0803) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Ручний інструмент
Висота інструменту 80 мм.
Довжина інструмента 180 мм.
Країна виробник інструменту Польща.
Ширина інструменту 120 мм.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників