0
0
0

Гіпсокартон арочний Knauf (6,5 мм) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Гіпсокартон арочний Knauf (6,5 мм) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Knauf
  • Модель: 000128
  • Наявність: Є в наявності
189.21 грн. / лист
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Арочні гіпсокартонні листи застосовуються для пристрою криволінійних конструкцій (сходи, арки, куполи, багаторівневі стелі і т.д.) Відмінність від звичайного гіпсокартону, товщина якого становить 12,5 мм, товщина арочного - 6,5 мм. Крім цього для виробництва арочного гіпсокартону використовують більш якісний картон, а гіпсовий сердечник армують скловолокном.
Характеристики
Гіпсокартон
Клас горючості Г1.
Вид кромки ПЛУК (напівкругла стоншення кромки).
Довжина 2500 мм.
Колір картону сірий.
Колір маркування чорний.
Товщина 6,5 мм.
Ширина 1200 мм.
Спосіб застосування
Основні етапи монтажних робіт: розмітка проектного положення конструкції, установка каркаса з профілю для кріплення ГКЛВ, далі здійснюється монтаж і закріплення листів на каркасі, закладення швів між листами і поглиблень від гвинтів шпаклівкою Knauf Fugenfuller (Кнауф Фугенфюллер), грунтування поверхні під оздоблювальні покриття. Отримання безшовних поверхонь обшивки після монтажу забезпечується закладенням стиків листів шпаклівкою Knauf Fugenfuller (Кнауф Фугенфюллер) або Knauf Uniflot (Кнауф Уніфлот) з армуванням шва паперовою стрічкою. За допомогою даних листів виконую следующии види робіт: безкаркасні обшивка стін за допомогою клею, каркасні пристінні конструкції, монтаж перегородок (в 1 або 2 шари), монтаж декоративних елементів (арки, ніші і ін.), Монтаж стель (1 або кілька рівнів) , монтаж криволінійних коробів Поверхні обшивок служать рівною міцною основою для різних видів декоративного оздоблення - забарвлення, обклеювання шпалерами, облицювальної плитки і ін.

Рекомендації: Монтаж слід виконувати в період проведення оздоблювальних робіт (в зимовий час при підключеному опаленні), до пристрою чистих підлог, коли всі «мокрі» процеси закінчені і виконані розводки електротехнічних і сантехнічних систем, в умовах сухого і нормального вологісного режиму. При цьому, температура в приміщенні не повинна бути нижче 10 ° С. Перед монтажем гіпсокартонні листи повинні пройти обов'язкову акліматизацію (адаптацію) в приміщенні. Торцеві кромки листів мають прямокутну форму і при влаштуванні шва з них необхідно знімати фаску (приблизно на 1/3 товщини листа).
Документація
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників