0
0
0

Валик Antares Red/Grey - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Валик Antares Red/Grey - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
9.05 грн. / шт.
Антарес Ред-Сілвер - валик, застосовується для фарбування гладкою і злегка нерівній поверхні. Малярський валик підходить для робіт з водоемульсійними, алкідними фарбами, ґрунтовкою, емалями. Виготовляється з покриттям високої якості, має довгий волосся і є густим, що дозволяє добре покрити поверхню і створити однорідний фінішний шар.

Купити Валик Antares Red/Grey, а також схожі будматеріали з категорії Малярський інструмент ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Малярський інструмент, а також всі товари виробника Antares (Антарес) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Валик Antares Red/Grey, а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Antares (Антарес), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Валик Antares Red/Grey з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Ручний інструмент
Діаметр посадкового місця інструменту 6 мм.
Довжина інструмента 100 мм.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників