0
0
0

Грунтовка кварцова Kreisel Putzgrund 330 (10 л) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Грунтовка кварцова Kreisel Putzgrund 330 (10 л) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Kreisel
  • Модель: 000109
  • Наявність: Є в наявності
0.00 грн. / шт.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Універсальна грунтовка під мінеральні, акрилові, силікатні, силікатно-силіконові, силіконові і мозаїчні тонкошарові декоративні штукатурки, виготовлена ​​на основі дисперсії синтетичних смол. Полегшує нанесення штукатурок і збільшує їхню адгезію до поверхні. Вирівнює поглинаючу здатність поверхні і зменшує затрати штукатурної маси при нанесенні. Застосовується для консервації фасадів на зимовий період. Тонується в колір, відповідний кольоровій гамі декоративних штукатурок. Застосовується на всіх будівельних основах всередині і зовні будівель. Є складовою частиною систем утеплення Kreisel® Turbo. Обмежує і вирівнює поглинаючу здатність поверхні, не зменшуючи її паропроникність. Не містить органічних розчинників.
Характеристики
Грунтовки
Колір після висихання білий.
Паропроникність ≥0,04 мг/м·ч·Па.
Расход 0,18-0,45 л/м2.
Температура застосування от +5 °C до +30 °C.
Час висихання при температурі (20 ± 2) ° С ≤4 ч.
Щільність 1,5 г/см3.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212 діє до: 2016. Поверхня повинна бути сухою і міцною, очищеною від пилу, жиру, засобів, що зменшують адгезію, залишків фарб, цвілі, моху і т.п., без сольових виступів. Поверхні, забруднені маслами, засобами, що зменшують адгезію, ретельно змити водою з додаванням миючих засобів. Поверхні, покриті цвіллю або мохом, слід покрити антигрибковим засобом, після чого очистити механічно щіткою або жорсткою губкою, водою під тиском або гарячим водяною парою, і знову покрити антигрибковим засобом. Поверхні, що не призначені для обробки, захистити. Всі незначні дефекти базового армованого шару попередньо виправити нанесенням суміші для влаштування базового армованого шару (з styropor-armierungsgewebekleber 220, Kreisel mineralwolle-armierungsgewebekleber 240). Розчин в цих місцях має висохнути і бути добре пов'язаним з підставою.

Підготовка продукту: Здійснюється за допомогою грунтовки Kreisel putzgund 330. Даний засіб є продуктом, готовим до використання. Перед використанням продукт ретельно перемішати. Роботи проводити при температурі від +5 ° С до +30 ° С.

Спосіб застосування: грунтовки засіб слід рівномірно нанести на поверхню за допомогою малярської щітки (макловицей), кисті або валика. Під час атмосферних опадів, при сильному вітрі і при інтенсивному сонячному випромінюванні без застосування спеціальних захисних конструкцій роботи виконувати не рекомендується. При проведенні грунтувальних робіт зовні будівель свежопрогрунтование поверхні необхідно захищати від дощу, морозу і занадто швидкого висихання. Під час проведення грунтувальних робіт в приміщеннях слід забезпечити належну вентиляцію.

Очищення інструменту: промити чистою водою, безпосередньо після закінчення робіт.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників