0
0
0

Придбати продукцію Tigor (Тигор) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Tigor (Тигор) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Tigor (Тигор) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Бренд TIGOR є виробником сухих будівельних сумішей, декоративних сумішей, та ряду готових рішень найвищої якості. Компанія займається випуском своєї продукції починаючи з 2020 року. Нова виробнича лінія і сувора відповідність усім нормам технологічних процесів дає можливість отримувати стабільно високу якість продукції, яка повністю відповідає всім європейським стандартам. Сухі будівельні суміші TIGOR мають високу зручність в транспортуванні і застосуванні, а використання унікальних складів дозволяє без особливих зусиль вирішити будь-які нестандартні будівельні завдання.

Поява готових будівельних сумішей ТМ Tigor дуже сильно полегшила і допомогла прискорити процеси будівництва. Ідеально сформований склад, який призначений для різноманітних видів будівельно-оздоблювальних робіт, дає можливість бути впевненими в якості приготованого із суміші розчину. Це значно підвищує швидкість роботи будівельників, дозволяє знизити витрати на транспорт, знизити кількість розчину, який не використовується. Широка лінійка готових будівельних і декоративних сумішей Tigor дає можливість відкриття великого діапазон їх використання як в комерційному і побутовому будівництві, так і при виконанні невеликих ремонтних робіт.

Вся ексклюзивна продукція розроблена таким чином, що б задовольнити кожного клієнта в сфері будівництва та ремонту. Системні рішення ТМ Tigor підійдуть як для приватного будівництва, так і для професійних робіт з промислового будівництва. Технічні фахівці і менеджери Tigor активно проводять семінари та майстер класи по застосуванню продукції, презентації новинок і ексклюзивної продукції. Вся продукція випускається під торговою маркою продається за єдиною фіксованою ціною. Метою Tigor залишається виробництво якісних будівельних та оздоблювальних матеріалів для цінителів справжньої якості.