0
0
0

Шпаклівка для швів Knauf Fugenfuller (Кнауф Фугенфюллер) (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Шпаклівка для швів Knauf Fugenfuller (Кнауф Фугенфюллер) (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Knauf
  • Модель: 000150
  • Наявність: Є в наявності
196.20 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Шпаклівка для швів Knauf Fugenfuller - виготовлена з гіпсу з полімерними добавками, які уповільнюють схоплювання і утримують воду. Використовується для: закладення швів (із застосуванням армуючої стрічки), утворених гіпсокартонними плитами, а також для закладення тріщин в гіпсокартоні і дефектів; при монтажі і шпаклюванні пазогребневих плит; приклеювання гіпсокартонних листів і комбінованих панелей до рівних поверхнях; закладення швів, раковин і нерівностей збірних бетонних виробів; для шпаклювання поверхонь з бетону і пористого бетону.
Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші при монтажі пазогребневих плит - 1,5 кг / м2, при закладенні стиків листів гіпсокартону - 0,25 кг / м2, при суцільному шпаклювання шаром 1 мм - 0,8 кг / м2.
Рекомендована товщина шару до 5 мм.
Склад гіпсове в'язке з додаванням модифікаторів.
Температура застосування от +5°С до +30°С
Час використання розчинної суміші 30 хв.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: Поверхню очистити від бруду, пилу, відшарувань і видалити з бетону залишки опалубної мастила. Далі проводиться грунтування поверхні, виставлення моячкових і захисних кутових профілів.
Порядок робіт: В Холодну чисту воду 14-15 л висипати вміст мішка, перемішати будівельним міксером до отримання однорідної маси, почекати 5 хвилин і перемішати ще раз. Отриману суміш протягом 30 хвилин нанести на поверхню і розрівняти за допомогою правила. Місця де встановлюється кріпильний елемент, теж необхідно зашпаклювати. Після штукатурення інструмент і обладнання промити водою.
Документація
 
Технічний опис.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників