0
0
0

Шпаклівка Knauf Multifinish (Кнауф Мультіфініш) (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Шпаклівка Knauf Multifinish (Кнауф Мультіфініш) (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Knauf
  • Модель: 000147
  • Наявність: Є в наявності
254.60 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Шпаклівка Knauf Multifinish є порошкоподібний матеріал на гіпсовій основі з додаванням полімерних модифікаторів. Дана суміш застосовується для шпаклювання необроблених і нерівних поверхонь, закладення стиків між бетонними конструкціями, щілин і отворів, а також для попередньої обробки рівних поверхонь, таких як бетонні поверхні, гіпсокартонні плити та штукатурки. Також може застосовуватися для підготовки поверхні під фарбування. Можливо наносити машинним способом, пластична і швидко сохне суміш.
Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші на кожен 1 мм - 1 кг.
Рекомендована товщина шару мінімальна 0,15 мм, максимальна 5 мм.
Склад гіпс будівельний, полімерні добавки.
Температура застосування от +5° С до +35° С.
Час використання розчинної суміші 30 хв.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: Поверхню очистити від бруду, пилу, відшарувань і видалити з бетону залишки опалубної мастила. Далі проводиться грунтування поверхні, виставлення моячкових і захисних кутових профілів.
Порядок робіт: В Холодну чисту воду 17-18 л висипати вміст мішка, перемішати будівельним міксером до отримання однорідної маси, почекати 5 хвилин і перемішати ще раз. Не додавати ніяких добавок. Наноситься шпателем або теркою на заздалегідь підготовлену поверхню. Затіреть після 50 хвилин. Після того, як закінчили роботу, інструмент і обладнання промити водою.
Документація
 
Технічний опис.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників