0
0
0

Утеплювач Knauf Insulation ТЕПЛОрулон 041 (18 м2) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Утеплювач Knauf Insulation ТЕПЛОрулон 041 (18 м2) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробники Knauf Insulation
  • Модель: 000154
  • Наявність: Нет в наличии
903.00 грн. / рулон
ТЕПЛОрулон 040 універсальний теплоізоляційний матеріал на основі скловолокна, зроблений із застосуванням технології ECOSE Technology, здійснюється у вигляді матів, загорнутих в рулони і за допомогою компресії стиснутий для зручності зберігання і перевезення. Має високі теплоізоляційні показниками. ТЕПЛОрулон 041 - практично ні чим не відрізняється від 040, більш поширений в приватному будівництві. Застосовується для використання в горизонтальних конструкціях без безпосереднього навантаження на матеріал, а саме для: підлог мансардних приміщень, міжповерхових і горищних перекриттів, підлог на лагах. Так само можливе застосування матеріалів в системі скатних покрівлях, а так само в вертикальних конструкціях несучі зовнішні стіни, перегородки, призначені для ізоляції приміщень з різними температурними режимами. Матеріал монтується між несучими конструкціями враспор, без стиків в місцях з'єднання матів і конструктивних елементів.

Купити Утеплювач Knauf Insulation ТЕПЛОрулон 041 (18 м2), а також схожі будматеріали з категорії Ізоляція для каркасних конструкцій та скатних покрівель ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Ізоляція для каркасних конструкцій та скатних покрівель, а також всі товари виробника Knauf Insulation З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Утеплювач Knauf Insulation ТЕПЛОрулон 041 (18 м2), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Knauf Insulation, щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Утеплювач Knauf Insulation ТЕПЛОрулон 041 (18 м2) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Утеплювач
Ступінь горючості НГ.
Довжина утеплювача 7500 мм.
Коефіцієнт теплопровідності при 10 ° C, λ 10 0,041 Вт/мК.
Паропроникність не менш 0,55 мг / мчПа.
Розрахунковий коефіцієнт теплопровідності λ А 0,047 Вт/мК.
Розрахунковий коефіцієнт теплопровідності λ Б 0,049 Вт/мК.
Товщина утеплювача 50 мм
Ширина утеплювача 1200 мм.
Документація
 
Каталог.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників