0
0
0

Важливість стяжки підлоги і правила її укладання

Важливість стяжки підлоги і правила її укладання

Перед укладанням плитки або ламінованих та вінілових підлог необхідно використовувати стяжку, якщо базова основа не є рівною. Як правило, поверхня підлоги не повинна мати перепад більш ніж на 5 мм на 3 метрах.


Основне призначення стяжок, з використанням однієї частини цементу і трьох-п'яти частин піску (або готових полімерізірованих), полягає в тому, щоб забезпечити рівну підлогу, на якій можна укладати обране підлогове покриття. Товщина стяжки дозволяє їй витримувати нормальні коливання у площині, на якій вона лежить. Звичайні типи підлогових покриттів, покладених на вирівнюючу стяжку, включають в себе килимові покриття і плитку для підлоги, лінолеум, ламінат і вінілові підлоги і плитки, дерев'яні балки і керамічну плитку.


Вирівнюючі стяжки не призначені для використання в якості зносостійкого поверхні і завжди повинні бути покриті остаточним покриттям. Стяжка також є кращим середовищем при укладанні теплої підлоги. Відповідно до передової практики, щоб уникнути проблем з пересуванням, стяжки не повинні займати площу більше 40 м² або відстань в одному напрямку довше 8 м. Компенсуючі шви повинні поділяти великі площі стяжки. В якості альтернативи, ви можете помістити сітку в стяжку або додати волокна до самої суміші, це допоможе запобігти розтріскуванню.


Коментарі
Схожі статті
09.06.2020
Лінолеум - переваги і недоліки
Лінолеум - переваги і недоліки
Ви все ще задається питанням, який тип підлогового покриття ви повинні встановити в своєму будинку? Ну, перш ніж зробити великий крок, ви можете розглянути питання про різні типи підлогових покриттів. ..
Рекомендовані товари