0
0
0

У чому різниця між XPS і EPS утеплювачем?

У чому різниця між XPS і EPS утеплювачем?

Енергоефективність будівлі часто залежить від матеріалів, з яких вона виготовлена. Вибір відповідного типу ізоляції має вирішальне значення для забезпечення необхідних ізоляційних характеристик для вашого проекту. Використання ізоляції XPS і EPS в будівництві забезпечує більшу гнучкість, сумісність і теплову ефективність для всіх областей огороджувальної системи будівлі. Але в чому різниця між ізоляцією EPS і XPS?

Виробництво

Ізоляція з екструдованого полістиролу (XPS) проводиться методом екструзії. Цей безперервний процес призводить до утворення закритої пористої структури з гладкою кіркою зверху і знизу дошки. Структура з закритими порами з екструдованого полістиролу (XPS) запобігає проникненню води в структуру ізоляційної плити і забезпечує довгострокову міцність і довговічність.

Ізоляція зі спіненого полістиролу (EPS) проводиться з використанням кульок піни всередині форми, потім тепло або пар застосовується безпосередньо до кульок, що змушує їх розширюватися і сплавитися. В результаті цього процесу виходить структура з закритими осередками, а не ізоляційна плита з закритими осередками, через пустот, які можуть виникати між валиками.

Міцність на стискання

Міцність на стиск потрібно в найскладніших умовах, наприклад, під плитами на плоскому даху, бетонними підлогами, фундаментами, майданчиками і подіумами, а також в холодильних камерах. В цілому, при порівнянні щільності плит EPS і XPS міцність на стиск у XPS вище, ніж у EPS. Щоб EPS досяг тієї ж міцності на стиск, що і XPS, необхідно збільшити щільність піни, що часто призводить до необхідності більшої товщини плити.

Теплопровідність

Ізоляція - один з найбільш практичних і економічно ефективних способів підвищення енергоефективності будівлі. За рахунок поліпшення ізоляції в нових та існуючих будівлях можна добитися значної економії витрат і скорочення енергоспоживання. І XPS, і EPS забезпечують хорошу теплопровідність. Однак повітря, що застряг в пустотах пінополістиролу, буде проводити тепло. Для відповідності тепловим характеристикам ізоляції XPS буде потрібно плита EPS з набагато більшою щільністю.

Ізоляція XPS - це провідний в галузі асортимент теплоізоляційних плит з закритими порами з екструдованого полістиролу (XPS) з надзвичайно високими експлуатаційними характеристиками, що підходять для багатьох складних і різноманітних ізоляційних матеріалів, включаючи перевернуті і зелені дахи, включаючи конструкції дахів з нульовим падінням в поєднанні з системами гідроізоляції з нульовим падінням, підлоги, стіни і підземні роботи.

Дифузія водяної пари


Опір дифузії водяної пари (μ) пінополістиролу становить приблизно 30 - 70 в порівнянні з опором дифузії водяної пари (μ) XPS, яке коливається в діапазоні приблизно 80 - 250. XPS часто вибирають замість EPS для більш вологих середовищ, що вимагають більшої кількості водяної пари. значення опору дифузії.

Відгуків:
Схожі статті
23.04.2020
Яка сама "здорова" теплоізоляція?
Яка сама "здорова" теплоізоляція?
При розгляді питання про утеплення вашого нового або старого будинку, ми повинні рекомендувати мінеральну вату без формальдегіду. Беззбитковість для варіантів, які посіли друге місце, включає целлюлозную начинку або традиційне скловолокно...
28.04.2020
Важливість стяжки підлоги і правила її укладання
Важливість стяжки підлоги і правила її укладання
Основне призначення стяжок, з використанням однієї частини цементу і трьох-п'яти частин піску (або готових полімерізірованих), полягає в тому, щоб забезпечити рівну підлогу, на якій можна укладати обране підлогове покриття...
Рекомендовані товари