0
0
0

Цемент Хайдельберг М400 (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Хіт продажів
Цемент Хайдельберг М400 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики на будбазі у Києві та Харкові

Цемент Хайдельберг М400 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
129.00 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Heidelberg cement (Хайдельберг цемент) - це портландцемент який представляє собою сполучний матеріал у вигляді тонкоизмельченного порошку, зазвичай сірого кольору, виготовляється шляхом спалювання і подрібнення суміші вапняку і глини або вапняку і сланцю. При змішуванні з водою безводні силікати кальцію і інші складові в портландцементі вступають в хімічну реакцію з водою, з'єднуючись з нею (гідратація) і розкладаючись в ній (гідроліз), загартовуючи і розвиваючи міцність.

Купити Цемент Хайдельберг М400 (25 кг), а також схожі будматеріали з категорії Цемент та інертні матеріали ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Цемент та інертні матеріали, а також всі товари виробника Хайдельбергцемент Украина З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Цемент Хайдельберг М400 (25 кг), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Хайдельбергцемент Украина, щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Цемент Хайдельберг М400 (25 кг) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Сухі суміші
Країна виробник Україна.
Склад клінкер, шлак.
Упаковка 25 кг.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників