0
0
0

Лінолеум - переваги і недоліки

Лінолеум - переваги і недоліки

Ви все ще задається питанням, який тип підлогового покриття ви повинні встановити в своєму будинку? Ну, перш ніж зробити великий крок, ви можете розглянути питання про різні типи підлогових покриттів. 

Однак, якщо ви хочете бути "зеленим" чи "еко", лінолеум, ймовірно, є кращим варіантом. Англійський виробник гуми Фредерік Уолтон винайшов лінолеум в 1861 році. Він був дуже популярний до 1950-х років, коли були винайдені більш економічні покриття для підлоги, такі як вініл. Проте, вініл зроблений з ПВХ (який є токсичним хімічною речовиною), в той час як лінолеум зроблений з біоразлагающейся листів, які нагріваються і стискаються для формування гнучких листів. Щоб ви зрозуміли краще, ось найбільш важливі переваги і недоліки лінолеуму.

Придбати лінолеум у Харкові, Києві та Україні можна на будбазі - «Петрович Україна».

Переваги:

  1. Довговічність. Завдяки своєму покриттю лінолеум є надзвичайно міцним матеріалом. З цієї причини лінолеум дуже популярний в місцях з інтенсивним рухом і широко використовується в комерційному будівництві. Ви можете запитати будь-якого підрядника, який займається підлоговими покриттями про переваги лінолеуму.
  2. Лінолеум випускається в необмеженій колірній гамі. Сама неймовірна особливість полягає в тому, що його можна зробити схожим на будь-який інший тип підлогового покриття, наприклад, на підлогу з дерева і каменю.
  3. Лінолеум набагато дешевше натурального каменю і паркету.
  4. Зручний і водостійкий. Лінолеум ідеально підходить для кожної кімнати в будинку і тому що він водостійкий, він підходить для кухні.
  5. Екологічно чистий. Всі натуральні матеріали повторного використання, з яких він складається, дозволяють легко переробляти лінолеум. Лінолеум можна спалювати для отримання енергії або компостувати.

Недоліки:

  1. Лінолеум не підходить для ванної кімнати. Через властивості лінолеуму, а саме через те, що він розширюється і стискається, він може бути пошкоджений при установці в місцях з високою вологістю (суміші для гадроізоляції).
  2. Не рекомендується встановлювати в підвалі. Знову ж таки, причина - вологість в підставі, яка може викликати викривлення або ослаблення настилу лінолеуму.
  3. Лінолеум дуже легко проколоти або прорізати.
Відгуків:
Схожі статті
26.03.2020
Історія гіпсокартону
Історія гіпсокартону
Гіпс існує вже тисячі років. Стародавні єгиптяни спалювали гіпс на вогнищах під відкритим небом для виготовлення штукатурки. Греки і римляни використовували гіпс для архітектури та декоративної скульптури. Гіпсові скульптури були знайдені при розкопк..
28.04.2020
Важливість стяжки підлоги і правила її укладання
Важливість стяжки підлоги і правила її укладання
Основне призначення стяжок, з використанням однієї частини цементу і трьох-п'яти частин піску (або готових полімерізірованих), полягає в тому, щоб забезпечити рівну підлогу, на якій можна укладати обране підлогове покриття...
Рекомендовані товари
Хіт продажів
2
366.72 грн.
Нет в наличии