0
0
0

Яка сама "здорова" теплоізоляція?

Яка сама "здорова" теплоізоляція?

Мінеральна вата, ймовірно, є найбільш знайомим типом утеплення, коли мова йде про ваш будинок, вона доступна як у вигляді ватину, так і у вигляді дробленого видувного матеріалу. Мінвата - це, по суті, розплавлений пісок, закручений як цукрова вата. Людям подобається, тому що з ним легко працювати, він вогнестійкий і забезпечує відмінну ізоляцію. Одна з причин, по якій ми не рекомендуємо використовувати звичайну склопластикову або аерозольну ізоляцію, полягає в тому, що в ньому міститься формальдегід сечовини, що додається в якості сполучного. Формальдегід сечовини є відомим канцерогеном і сприяє поганої якості повітря в приміщенні, а також викликає серйозні проблеми для людей з хімічною чутливістю. Вплив формальдегіду може викликати сльозотечу, подразнення носа, хрипи і кашель, втома, висипання на шкірі, сильні алергічні реакції, печіння в очах і горлі, нудоту і утруднене дихання у деяких людей. Ці ефекти можуть посилюватися, коли ваш будинок дихає під час типових коливань температури. Якщо можливо, знайдіть в області ізоляцію з що не містить формальдегіду скловолокна, яку можна знайти як в ватяному, так і в видувному вигляді. Нам подобається працювати з ізоляцією Knauf Insulation в якості надійного та надійного джерела для ізоляції без токсинів та формальдегіду. Замість формальдегіду, як сполучної речовини, ізоляція Knauf Insulation використовує мінеральне масло і безпечна для використання хімічно чутливими людьми.

Інший широко використовуваний утеплювач, аерозольна піна, знаходиться внизу нашого списку в якості "здорового" варіанту. Незважаючи на те, що це відмінний і ефективний продукт, він може проникнути глибоко в традиційну ізоляцію, але не містить 100% синтетичних хімікатів, зазвичай поліуретану. Аерозольна піна досить часто використовується в новому будівництві, у всіх приміщеннях будинку. Видувшаяся целюлоза стала розумним варіантом для переробників. Зроблений з подрібненої або модифікованої паперу, він здається відмінним способом змінити матеріал в щось корисне. Ми схильні застерігати наших хімічно чутливих клієнтів від використання цього в якості ізоляційного матеріалу, оскільки його зміст часто хімічно очищається від фарби на додаток до обробки антипіренами.

При розгляді питання про утеплення вашого нового або старого будинку, ми повинні рекомендувати мінеральну вату без формальдегіду. Беззбитковість для варіантів, які посіли друге місце, включає целлюлозную начинку або традиційне скловолокно. Пам'ятайте, що герметизація настільки ж ефективна, наскільки і її застосування, тому будьте уважні та старанні.

Купуйте мінеральну вату по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна».

Відгуків:
Схожі статті
25.03.2020
Використання ОСБ (OSB) як будівельного матеріалу
Використання ОСБ (OSB) як будівельного матеріалу
OSB широко використовується для обшивки стін, подстилающих підлог, покрівель і балок в комерційних і житлових будівлях. OSB також використовується в меблів, котушках, трейлерах і підлогах для транспортних засобів. Подібно до інших деревним продуктам,..
26.03.2020
Історія гіпсокартону
Історія гіпсокартону
Гіпс існує вже тисячі років. Стародавні єгиптяни спалювали гіпс на вогнищах під відкритим небом для виготовлення штукатурки. Греки і римляни використовували гіпс для архітектури та декоративної скульптури. Гіпсові скульптури були знайдені при розкопк..
16.06.2020
Як перевірити наявну систему утеплювання будинку
Як перевірити наявну систему утеплювання будинку
При правильній кількості теплоізоляції можна забезпечити збереження тепла в будинку, незважаючи на сильний холод на вулиці. І завдяки цьому будинок може бути енергоефективним, що не тільки добре для нього з точки зору капітальних витрат, але й корисн..
22.06.2020
Переваги покупки будматеріалів в інтернет-магазині
Переваги покупки будматеріалів в інтернет-магазині
Купуючи в інтернет-магазинах, ви економите час і кошти. Купуючи будівельні матеріали, ми говоримо про великих кількостях, тому варто вибрати надійного і постійного постачальника. ..
01.09.2020
Переваги та недоліки цегляних конструкцій
Переваги та недоліки цегляних конструкцій
Там, де використовуються цегла і камінь, фарбування не потрібно, а кладка забезпечує остаточну обробку. Можливість пофарбувати будинок означає, що цей метод будівництва вимагає мінімального обслуговування після установки. Отже, створення більш економ..
23.09.2020
Автоматичний вимикач і принципи його роботи
Автоматичний вимикач і принципи його роботи
Автоматичний вимикач - це перемикаючий пристрій, яким можна керувати вручну і автоматично для управління і захисту системи електропостачання. Оскільки сучасна енергосистема має справу з великими струмами, при проектуванні автоматичного вимикача слід ..
20.10.2020
У чому різниця між XPS і EPS утеплювачем?
У чому різниця між XPS і EPS утеплювачем?
Енергоефективність будівлі часто залежить від матеріалів, з яких вона виготовлена. Вибір відповідного типу ізоляції має вирішальне значення для забезпечення необхідних ізоляційних характеристик для вашого проекту. Використання ізоляції XPS і EPS в бу..
30.10.2020
Основні переваги покупки будматеріалів у перевірених партнерів
Основні переваги покупки будматеріалів у перевірених партнерів
Ми завжди пропонуємо вам придбати кращі будівельні матеріали в Харкові і отримати належний рівень сервісу при виборі, адже кожен клієнт для нас як і ми для нього - це кращий Будпартнер...
14.01.2021
Аналіз зростання цін на плити OSB в Україні
Аналіз зростання цін на плити OSB в Україні
Цінова політика на плити OSB в основному залежить від регіонального розташування дистриб'ютора. Наприклад: для західних регіонів порядок цін коливається від 249 до 593 гривень за лист (в залежності від товщини листа і виробника), на півдні країни цін..
Рекомендовані товари