0
0
0

Як перевірити наявну систему утеплювання будинку

Як перевірити наявну систему утеплювання будинку

Ізоляція має вирішальне значення для того, щоб житло залишалося енергоефективним, коли зовні прохолодно. Зими можуть бути дуже холодними, і дуже важливо правильно утеплити будинок. При правильній кількості теплоізоляції можна забезпечити збереження тепла в будинку, незважаючи на сильний холод на вулиці. І завдяки цьому будинок може бути енергоефективним, що не тільки добре для нього з точки зору капітальних витрат, але й корисно для навколишнього середовища. Без належної теплоізоляції в будинку, енергія, яка присутня в ньому, може витікати через стелю, підлогу, стіни або горище, що призводить до додаткової кількості енергії, необхідної для збереження бажаної температури в будинку.

Ось різні типи ізоляції, на які потрібно звернути увагу:

  1. Ізоляція підлоги - важливий аспект. З Insulation доступна велика кількість брендів для певних марок, таких як Kingspan, Recticel, Rockwool та Knauf, які не тільки є великими брендами, що стосується будматеріалів, але також мають високу якість. І найкраща частина цих брендів - це те, що вони дають гарантію та швидкі рішення.

  2. Утеплення стін: стіни є дуже важливим аспектом, коли мова йде про утеплення. При правильній кількості виконаної теплоізоляції можна утримувати велику кількість тепла, і це дуже важливо.

  3. Утеплення мансарди: у разі наявності мансарди потрібен високопродуктивний матеріал мінімальних розмірів, який не тільки довговічний, але й вторинний для переробки і забезпечує високу ступінь стійкості до будь-яких видів гниття. Knauf Earthwool та Saver Isover є відомими марками для цього типу застосування.

  4. Утеплення даху: ізоляція даху, мабуть, є найважливішим аспектом для утеплення. І це настільки важливо, що якість утеплення визначає, наскільки енергоефективним буде будинок.

Як перевірити поточну ізоляцію з метою витоку

  1. Знай свій матеріал. Перш ніж розпочати перевірку, потрібно добре уявити матеріал, який використовується для утеплення. Це допомагає, коли справа стосується ремонту чи будівництва. Дві найпоширеніші форми утеплення, що стосуються мансарди, включають ізоляцію скловолокном або целюлозою.

    (a) Утеплення зі склопластику: ізоляція зі скловолокна - це легка ізоляція, яка забезпечує м'якість і не повинна осідати з часом.
    (b) Целюлозна ізоляція: установка з целюлози здебільшого складається з вторинного паперу. Целюлозна ізоляція має тенденцію осідати трохи більше в порівнянні зі своїм аналогом зі склопластику, оскільки вона, як правило, дуже щільно і роздувається з часом!

  2. Треба зрозуміти, чи достатньо утеплювача: після того, як матеріал, який використовується для утеплення, був визначений, все, що потрібно визначити - чи достатньо утеплювача. Для цього потрібно виміряти середню глибину ізоляції за допомогою звичайної лінійки та вивести належне значення R. Значення R - це міра здатності теплоізоляції, яка має протистояти кількості теплоти, що рухається по ній. Щоб мати більш високі теплові показники, коли мова йде про ізоляцію, добре мати більш високе значення R. Глибина ізоляції значною мірою залежить від регіону, де живеться, і чим холодніше місце - тим більше буде глибина. Потрібно також забезпечити рівномірний розподіл ізоляції та відсутність пустих ділянок.


Відгуків:
Схожі статті
26.03.2020
Історія гіпсокартону
Історія гіпсокартону
Гіпс існує вже тисячі років. Стародавні єгиптяни спалювали гіпс на вогнищах під відкритим небом для виготовлення штукатурки. Греки і римляни використовували гіпс для архітектури та декоративної скульптури. Гіпсові скульптури були знайдені при розкопк..
23.04.2020
Яка сама "здорова" теплоізоляція?
Яка сама "здорова" теплоізоляція?
При розгляді питання про утеплення вашого нового або старого будинку, ми повинні рекомендувати мінеральну вату без формальдегіду. Беззбитковість для варіантів, які посіли друге місце, включає целлюлозную начинку або традиційне скловолокно...
30.10.2020
Основні переваги покупки будматеріалів у перевірених партнерів
Основні переваги покупки будматеріалів у перевірених партнерів
Ми завжди пропонуємо вам придбати кращі будівельні матеріали в Харкові і отримати належний рівень сервісу при виборі, адже кожен клієнт для нас як і ми для нього - це кращий Будпартнер...
Рекомендовані товари