0
0
0

Автоматичний вимикач і принципи його роботи

Автоматичний вимикач і принципи його роботи

Автоматичний вимикач - це перемикаючий пристрій, яким можна керувати вручну і автоматично для управління і захисту системи електропостачання. Оскільки сучасна енергосистема має справу з великими струмами, при проектуванні автоматичного вимикача слід приділяти особливу увагу, щоб гарантувати, що він зможе безпечно перервати дугу, що виникає при включенні вимикача. Це було основним визначенням автоматичного вимикача.

Сучасна енергосистема має справу з величезною електромережею і величезною кількістю пов'язаного з нею електричного обладнання. Під час короткого замикання або будь-якого іншого типу електричної несправності (наприклад, несправності електричного кабелю) через це обладнання, а також через саму електричну мережу буде протікати високий струм ушкодження. Цей високий струм може назавжди пошкодити обладнання і мережі. Для збереження цих одиниць обладнання та електромереж необхідно якомога швидше видалити струм короткого замикання з системи. Знову ж таки, після усунення несправності система повинна якомога швидше прийти в нормальний робочий стан, щоб забезпечити надійне якісне живлення на прийомних кінцях. На додаток до того, що для правильного управління енергосистемою, потрібні різні операції перемикання. Таким чином, для своєчасного відключення і повторного включення різних частин мережі енергосистеми для захисту і управління повинні бути якісь особливі типи комутаційних пристроїв, які можуть безпечно працювати в умовах сильної течії. Під час переривання великого струму між переключающими контактами може виникнути велика дуга, тому слід подбати про безпечне гасінні цих дуг в автоматичному вимикачі. Автоматичний вимикач - це спеціальний пристрій, який виконує всі необхідні комутаційні операції в токопроводящем стані. Це було основне введення в автоматичний вимикач.

Автоматичний вимикач в основному складається з нерухомих і рухомих контактів. У нормальному стані «ВКЛ» вимикача ці два контакти фізично з'єднані один з одним через прикладеного механічного тиску на рухливі контакти. У приводному механізмі вимикача є пристрій, в якому зберігається потенційна енергія, що вивільняється, якщо на вимикач подається сигнал перемикання. Потенційна енергія може накопичуватися в автоматичному вимикачі різними способами, наприклад, шляхом деформації металевої пружини, стисненим повітрям або гідравлічним тиском. Але яким би не було джерело потенційної енергії, вона повинна вивільнятися під час роботи. Вивільнення потенційної енергії прискорює ковзання рухомого контакту. Всі вимикачі мають робочі котушки (котушки відключення і котушки включення), коли на ці котушки подається напруга імпульсним перемиканням, і плунжер всередині них зміщується. Цей плунжер робочої котушки зазвичай прикріплений до робочого механізму вимикача, в результаті механічно накопичена потенційна енергія в механізмі вимикача вивільняється у формі кінетичної енергії, яка змушує рухливий контакт переміщатися, коли ці рухливі контакти механічно прикріплюються через розташування важеля перемикання передач з приводним механізмом. Після циклу спрацьовування автоматичного вимикача вся накопичена енергія вивільняється і, отже, потенційна енергія знову зберігається в приводному механізмі автоматичного вимикача з використанням двигуна взводу пружини або повітряного компресора або будь-яким іншим способом. До сих пір ми обговорювали механічний принцип роботи вимикача. Але є електричні характеристики автоматичного вимикача, які також слід враховувати при обговоренні роботи автоматичного вимикача. Давайте поговоримо про електричний принципі вимикача. Автоматичний вимикач повинен витримувати більшу номінальну або аварійну потужність. Через таку великої потужності завжди існує небезпечно висока дуга між рухомими і нерухомими контактами під час роботи вимикача. Знову ж таки, як ми обговорювали раніше, дуга в автоматичному вимикачі може безпечно гаситися, якщо діелектрична міцність між струмоведучими контактами автоматичного вимикача швидко збільшується під час кожного переходу змінного струму через нуль. Діелектричну міцність середовища між контактами можна збільшити безліччю способів, наприклад, стиснувши іонізовану середу іскріння, оскільки стиснення прискорює процес деионизации середовища, охолодивши середу дуги, так як охолодження збільшує опір шляху дуги, або замінивши іонізована іскрова середу свіжими газами. Отже, в роботі автоматичного вимикача повинні бути задіяні деякі процеси гасіння дуги. Хоча автоматичні вимикачі виконують свої функції незалежно і без нагляду, існують також автоматичні вимикачі з дистанційним управлінням, які можуть управлятися за запитом на відстані.

Відгуків:
Схожі статті
25.03.2020
Використання ОСБ (OSB) як будівельного матеріалу
Використання ОСБ (OSB) як будівельного матеріалу
OSB широко використовується для обшивки стін, подстилающих підлог, покрівель і балок в комерційних і житлових будівлях. OSB також використовується в меблів, котушках, трейлерах і підлогах для транспортних засобів. Подібно до інших деревним продуктам,..
26.03.2020
Історія гіпсокартону
Історія гіпсокартону
Гіпс існує вже тисячі років. Стародавні єгиптяни спалювали гіпс на вогнищах під відкритим небом для виготовлення штукатурки. Греки і римляни використовували гіпс для архітектури та декоративної скульптури. Гіпсові скульптури були знайдені при розкопк..
23.04.2020
Яка сама "здорова" теплоізоляція?
Яка сама "здорова" теплоізоляція?
При розгляді питання про утеплення вашого нового або старого будинку, ми повинні рекомендувати мінеральну вату без формальдегіду. Беззбитковість для варіантів, які посіли друге місце, включає целлюлозную начинку або традиційне скловолокно...
Рекомендовані товари