0
0
0

Придбати продукцію Kubala (Кубала) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Хіт продажів
0
131.05 грн. / шт.
В наличии
Придбати продукцію Kubala (Кубала) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Kubala (Кубала) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»
Kubala Sp. Z O.O. був заснований в 1987 році нинішнім генеральним директором компанії Романом Кубалу. Динамічне зростання, висока якість продукції, що випускається і постійне впровадження інноваційних рішень зробили компанію одним з лідерів на вітчизняному та міжнародному ринку будівельного ручного інструменту.

Фірма почав свою діяльність, виробляючи лише кілька інструментів. В даний час ми пропонуємо широкий асортимент продукції понад 600 видів серед основних груп ручного будівельного інструменту. Бренд Kubala використовує тільки найкраща сировина, в тому числі кислотостійку нержавіючу сталь, зазначену символом «Rost Frei». Завдяки постійним інвестиціям в сучасний машинний парк і систему контролю якості продукції вони досягли ефективності виробництва, забезпечуючи продукцію найвищої якості.

Клієнтами бренду є ринкові мережі, такі як Merkury Market або Bricoman, дистриб'юторські компанії, ринки будівельних матеріалів PSB, а також невеликі інструментальні магазини і підрядні компанії. По всій країні у компанії п'ять складів - заводські склади, які надають зручні і професійні послуги партнерам. Завдяки торговим представникам компанія завжди підтримуємо зв'язок з клієнтами і підрядниками по всій Європі, а постійний обмін інформацією дозволяє нам реагувати на потреби ринку і впроваджувати рішення, очікувані професіоналами.