0
0
0

Гіпсокартон Knauf - лідер продажів на будівельних базах України

Гіпсокартон Knauf - лідер продажів на будівельних базах України

Гіпсокартон - це лист який складається з пресованого гіпсу, облицьований з кожного боку щільним будівельним папером. Тип окантовки, яку пропонує виробник, залежить від того, чи потрібно вам обштукатурити лист або можна залишити його як є. Використання звичайної вологої штукатурки швидко стає застарілим «традиційним» методом, оскільки обробка гіпсокартоном стає все більш популярною завдяки своїй швидкості і простоті. Гіпсокартон з конічними краями призначений для з'єднання і зняття швів, в той час як гіпсокартон з квадратними краями найкраще підходить для текстурованою обробки.


Існує багато видів гіпсокартону Knauf, кожен з яких призначений для різних областей застосування. Ціни на гіпсокартон будуть залежати від розміру самого листа і області його безпосереднього застосування. Гіпсокартон з контролем пара і гіпсокартон з захистом від ударів - це два типи, які тільки набирають популярність, а ось справжні фаворити будівельників, домовласників і фахівців за специфікаціями наведені нижче.


Вологостійкий гіпсокартон виробник Кнауф (Knauf)


В основі вологостійкого гіпсокартону є добавки, які відштовхують вологу. Ці гіпсокартонні плити є єдиними рішенням для кухонь і ванних кімнат, так як вологе середовище з часом погіршить якість плити і може привести до втрати ефективності будь-яких ізоляційних властивостей. Використання невологостійкого гіпсокартону у вологому приміщенні з часом призведе до вогкості, гниття і цвілі. Даний вид гіпсокартону не складе проблеми придбати на будбазі або в інтернет-магазині будівельних матеріалів.


Акустичний гіпсокартон виробник Кнауф (Knauf)


Виберіть акустичний гіпсокартон, і ви отримаєте додаткові переваги в порівнянні з обробкою кімнати простими листами. Акустичний гіпсокартон буде перешкоджати проникненню звуку в кімнату і зменшувати поширення шуму між кімнатами, щоб забезпечити більш відокремлене і комфортне життя тим, хто там живе. Наприклад, використання акустичного гіпсокартону при ремонті вітальні буде означати, що гучний фільм не завадить тихій бесіді на кухні. Але при цьому ціни на гіпсокартон даного виду будуть найвищими. Купити його на будбазі або в інтернет-магазині будівельних матеріалів буде значно проблематичніше ніж вологостійкий.


Вогнестійкий гіпсокартон виробник Кнауф (Knauf)


Вогнестійкий гіпсокартон робить саме те, що написано на самому листі. Важливо ознайомитися і вибрати правильний рейтинг вогнестійкості, оскільки кожен рейтинг позначає різні речі. Деякі вогнестійкі гіпсокартонні плити можуть бути негорючими, а деякі з них можуть витримати 240 хвилин до того, як загориться. Якщо вогнестійкий гіпсокартон не вказано і є додатковою опцією, варто вибрати те, що найкраще підходить для вашої області застосування. Якщо це зазначено, виберіть правильний рейтинг продуктивності, відповідний будівельним нормам. Ціни на гіпсокартон даного виду будуть не такими високими, як на акустичний гіпсокартон. Можливість купити на будбазі або в інтернет-магазині будівельних матеріалів, значно вище ніж у того ж акустичного.

Відгуків:
Схожі статті
26.03.2020
Історія гіпсокартону
Історія гіпсокартону
Гіпс існує вже тисячі років. Стародавні єгиптяни спалювали гіпс на вогнищах під відкритим небом для виготовлення штукатурки. Греки і римляни використовували гіпс для архітектури та декоративної скульптури. Гіпсові скульптури були знайдені при розкопк..
14.01.2021
Аналіз зростання цін на плити OSB в Україні
Аналіз зростання цін на плити OSB в Україні
Цінова політика на плити OSB в основному залежить від регіонального розташування дистриб'ютора. Наприклад: для західних регіонів порядок цін коливається від 249 до 593 гривень за лист (в залежності від товщини листа і виробника), на півдні країни цін..
Рекомендовані товари