0
0
0

Гіпсокартон вогнестійкий Knauf (12,5 мм) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Гіпсокартон вогнестійкий Knauf (12,5 мм) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Knauf
  • Модель: 000127
  • Наявність: Є в наявності
120.50 грн. / лист
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Гіпсокартонні листи вогнестійкі (ГКОЛ) містять стеклоровнінг в осерді. При використанні ГКЛП підвищується межа вогнестійкості несучих конструкцій. Застосовується для влаштування перегородок, підвісних стель, облицювання стін, в будівлях і приміщеннях з сухим і нормальним режимами вологості. Матеріал не призначений для конструктивної вогнезахисту. Застосування даних листів дозволяє виключити «мокрі» процеси і скоротити терміни ремонтно-оздоблювальних робіт. Властивості: Підвищення межі вогнестійкості конструкцій. Просте створення рівних поверхонь. Надійна основа для декоративного оздоблення та кріплення важких предметів. Можливість реалізації складних архітектурних рішень і пристрій криволінійних поверхонь. Сприятливий для людини мікроклімат в приміщенні.
Характеристики
Гіпсокартон
Клас горючості Г1.
Вид кромки ПЛУК (напівкругла стоншення кромки).
Довжина 2500 мм.
Колір картону на лицьовій стороні рожевий, на тильній стороні сірий.
Колір маркування чорний.
Товщина 12,5 мм.
Ширина 1200 мм.
Спосіб застосування
Основні етапи монтажних робіт: розмітка проектного положення конструкції, установка каркаса з профілю для кріплення ГКЛВ, далі здійснюється монтаж і закріплення листів на каркасі, закладення швів між листами і поглиблень від гвинтів шпаклівкою Knauf Fugenfuller (Кнауф Фугенфюллер), грунтування поверхні під оздоблювальні покриття. Отримання безшовних поверхонь обшивки після монтажу забезпечується закладенням стиків листів шпаклівкою Knauf Fugenfuller (Кнауф Фугенфюллер) або Knauf Uniflot (Кнауф Уніфлот) з армуванням шва паперовою стрічкою. Поверхні обшивок служать рівною міцною основою для різних видів декоративного оздоблення - забарвлення, обклеювання шпалерами, облицювальної плитки і ін.

Рекомендації: Монтаж слід виконувати в період проведення оздоблювальних робіт (в зимовий час при підключеному опаленні), до пристрою чистих підлог, коли всі «мокрі» процеси закінчені і виконані розводки електротехнічних і сантехнічних систем, в умовах сухого і нормального вологісного режиму. При цьому, температура в приміщенні не повинна бути нижче 10 ° С. Перед монтажем гіпсокартонні листи повинні пройти обов'язкову акліматизацію (адаптацію) в приміщенні. Торцеві кромки листів мають прямокутну форму і при влаштуванні шва з них необхідно знімати фаску (приблизно на 1/3 товщини листа).
Документація
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників