0
0
0

Гіпсокартон стельовий вологостійкий Knauf (9,5/2500/1200) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Гіпсокартон стельовий вологостійкий Knauf (9,5/2500/1200) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробники Knauf
  • Модель: 000800
  • Наявність: Нет в наличии
326.45 грн. / лист
Вологостійкий гіпсокартон - це різновид гіпсокартону, яка часто використовується для облицювання плиткою стіни в душі. Він не тільки водостійкий, але і недорогий, що робить його ідеальним варіантом для людей з обмеженим бюджетом. Крім того, вологостійкий гіпсокартон нескладно встановити. Процес установки вологостійкого гіпсокартону аналогічний процесу установки звичайного гіпсокартону і може бути виконаний без попереднього досвіду. Незважаючи на те, що він водостійкий, вам необхідно переконатися, що всі шви належним чином покриті, і поставити якийсь водний бар'єр між плиткою і дошкою. На щастя, для цієї мети існує безліч продуктів, в тому числі мембрани. Гіпсокартон - будівельний матеріал, який використовується для створення стін і стель. Звичайний гіпсокартон можна використовувати як основу під плитку в душовій, але тільки в крайньому випадку. Навіть в найкращому зі сценаріїв плитка і розчин в кінцевому підсумку зношуються, залишаючи за собою вільний шлях для води, щоб просочитися і всмоктатися в гіпсокартон. Якщо доводиться використовувати звичайний гіпсокартон, то за гіпсокартоном і каркасами стін необхідно вставити водонепроникну перешкоду. Це зроблено для того, щоб вода не пошкодила структуру стіни. Крім того, використання звичайного гіпсокартону може порушити цілісність плитки, оскільки вода зруйнує гіпсокартон.

Купити Гіпсокартон стельовий вологостійкий Knauf (9,5/2500/1200), а також схожі будматеріали з категорії Гіпсокартон ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Гіпсокартон, а також всі товари виробника Knauf З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Гіпсокартон стельовий вологостійкий Knauf (9,5/2500/1200), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Knauf, щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Гіпсокартон стельовий вологостійкий Knauf (9,5/2500/1200) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Гіпсокартон
Клас горючості Г1.
Вид кромки ПЛУК (напівкругла стоншення кромки).
Довжина 2500 мм.
Колір картону зелений.
Колір маркування чорний.
Товщина 9,5 мм.
Ширина 1200 мм.
Спосіб застосування
Основні етапи монтажних робіт: розмітка проектного положення конструкції, установка каркаса з профілю для кріплення ГКЛВ, далі здійснюється монтаж і закріплення листів на каркасі, закладення швів між листами і поглиблень від гвинтів шпаклівкою Knauf Fugenfuller (Кнауф Фугенфюллер), грунтування поверхні під оздоблювальні покриття. Для безкаркасних облицювання несучих стін з бетону або цегли застосовується кріплення за допомогою монтажного клею Knauf Perlfix (Кнауф Перлфікс) або Knauf Fugenfuller (Кнауф Фугенфюллер). Структура дозволяє виконувати криволінійні поверхні шляхом вигину в сухому стані (великий радіус) або з попереднім зволоженням і висушуванням на шаблоні (малий радіус). Отримання безшовних поверхонь обшивки після монтажу забезпечується закладенням стиків листів шпаклівкою Knauf Fugenfuller (Кнауф Фугенфюллер) або Knauf Uniflot (Кнауф Уніфлот) з армуванням шва паперовою стрічкою. Поверхні обшивок служать рівною міцною основою для різних видів декоративного оздоблення - забарвлення, обклеювання шпалерами, облицювальної плитки і ін.

Рекомендації: Монтаж слід виконувати в період проведення оздоблювальних робіт (в зимовий час при підключеному опаленні), до пристрою чистих підлог, коли всі «мокрі» процеси закінчені і виконані розводки електротехнічних і сантехнічних систем, в умовах сухого і нормального вологісного режиму. При цьому, температура в приміщенні не повинна бути нижче 10 ° С. Перед монтажем гіпсокартонні листи повинні пройти обов'язкову акліматизацію (адаптацію) в приміщенні. Торцеві кромки листів мають прямокутну форму і при влаштуванні шва з них необхідно знімати фаску (приблизно на 1/3 товщини листа).
Документація
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників