0
0
0

Мінеральна вата Isover (Ізовер) Теплий Дім (17,08 м2) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Мінеральна вата Isover (Ізовер) Теплий Дім (17,08 м2) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(1)
588.00 грн. / рулон
Мінеральна вата Isover (Ізовер) Теплий Дім в рулонах - універсальний теплоізоляційний матеріали, що використовується в побутовому і професійному будівництві. Виготовляється з природних матеріалів за технологією TEL і застосовується при утепленні підлоги по лагам, перекриттів, перегородок. Даний матеріал може використовуватися в медичний і дитячих установах, так як має сертифікати і відповідає гігієнічним нормам.

Купити Мінеральна вата Isover (Ізовер) Теплий Дім (17,08 м2), а також схожі будматеріали з категорії Ізоляція для системи «Плоска покрівля» ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Ізоляція для системи «Плоска покрівля», а також всі товари виробника Isover (Изовер) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Мінеральна вата Isover (Ізовер) Теплий Дім (17,08 м2), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Isover (Изовер), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Мінеральна вата Isover (Ізовер) Теплий Дім (17,08 м2) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Утеплювач
Ступінь горючості НГ.
Довжина утеплювача 7000 мм.
Коефіцієнт теплопровідності при 10 ° C, λ 10 0,040 Вт/(м·К).
Товщина утеплювача 50 мм.
Ширина утеплювача 1220 мм.
Відгуків (1)
Александр
Александр
09.06.2020
Вата хорошего качества и приятная скидка)
Послуги вантажників