0
0
0

Утеплювач Sweetondale (Техноніколь) Теплоролл (100 мм) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Утеплювач Sweetondale (Техноніколь) Теплоролл (100 мм) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
395.00 грн. / рулон
Утеплювач Теплорол це легкі гідрофобізований, негорючий тепло-, звукоізоляційний мат з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Це універсальний матеріал для приватного будівництва.

Купити Утеплювач Sweetondale (Техноніколь) Теплоролл (100 мм), а також схожі будматеріали з категорії Ізоляція для системи «Плоска покрівля» ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Ізоляція для системи «Плоска покрівля», а також всі товари виробника Sweetondale (Технониколь) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Утеплювач Sweetondale (Техноніколь) Теплоролл (100 мм), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Sweetondale (Технониколь), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Утеплювач Sweetondale (Техноніколь) Теплоролл (100 мм) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Утеплювач
Ступінь горючості НГ.
Довжина утеплювача 8000 мм.
Стиснення не більше 50%.
Теплопровідність при (25 ± 5) ° C 0,038 Вт/м К.
Товщина утеплювача 100 мм.
Ширина утеплювача 1000 мм.
Щільність утеплювача 30 кг/м3.
Спосіб застосування
Згідно "Рекомендацій з проектування теплоізоляції огороджувальних конструкцій житлових, громадських і промислових будівель.
Документація
 
Технічний опис.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників