0
0
0

Придбати продукцію Penosil (Пеносіл) в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Придбати продукцію Penosil (Пеносіл) в інтернет-магазині "Петрович Харків"Придбати продукцію Penosil (Пеносіл) в інтернет-магазині "Петрович Харків"

 Krimelte - це швидко розвивається фірма-виробник продуктів будівельної хімії, для якої прогнозується впевнене зростання протягом кількох наступних років. У 1998 році ми відкрили виробництво в Естонії і на цей момент виробляємо понад 10% всієї будівельної піни в Європі.

Естонія характеризується сприяє швидкому зростанню економічної середовищем, помірної податковою політикою і необтяжливою бюрократією. Це дозволяє підприємству виступати в якості гнучкою, швидко розвивається і володіє великими можливостями компанії.
Базою для операцій Krimelte служить Таллінн, який, завдяки п'яти портів і добре розвиненій інфраструктурі, є чудовим логістичним центром, який пропонує широкі можливості для виробництва і доставки продукції. Справжній перехрестя між Сходом і Заходом. "Крімелте" пропонує широкий асортимент продуктів будівельної хімії, що реалізуються під власною торговою маркою Penosil.

В асортимент Penosil входять будівельні піни, клеї, герметики, очисники, робочі інструменти, різні товари будівельної хімії і будматеріали для професійних підрядників і для домашнього використання. Високоякісні продукти серії Penosil продаються в 50 країнах світу.