0
0
0

Герметик бітумний для дахів Penosil Premium Bitum Sealant (310 мл) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Хіт продажів
Герметик бітумний для дахів Penosil Premium Bitum Sealant (310 мл) - ціна, відгуки, характеристики на будбазі у Києві та Харкові

Герметик бітумний для дахів Penosil Premium Bitum Sealant (310 мл) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробники Penosil
  • Модель: 000447
  • Наявність: Нет в наличии
130.00 грн. / шт.
Penosil Premium Bitum Sealant - це бітумний герметик, який застосовується для створення шва ущільнювача і ремонту дахів. Даний герметик є пластичним (висока міцність при розтягуванні), густим (можливе використання в вертикальних швах), стійким до погодних опадів і льоду. Можливе використання при низьких температурах (не ставати крихким) і вологих підставах. Застосовується для герметизації шва на даху і між поверхами, заповнення отворів і щілин з невеликою рухливістю, для ремонту плоских дахів з невеликим отвором, течі, може застосовуватися з листами металу і пластинами бітуму.
Характеристики
Піна, герметик, клей монтажний
Колір матеріалу Чорний.
Країна виробник матеріалу Естонія.
Фасовка патрон, 12 штук в коробці.
Спосіб застосування
З умовами та інструкцією із застосування можете ознайомитися на нашому сайті в технічному описі акрилового герметика Пеносіл. Або зв'язатися з нашими менеджерамі.
Документація
 
Технічний опис.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників