0
0
0

Пістолет для піни Penosil Premium FoamGun C1 - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Пістолет для піни Penosil Premium FoamGun C1 - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробники Penosil
  • Модель: 002045
  • Наявність: 3
536.74 грн. / шт.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Професійний пістолет для поліуретанової піни для роздрібних та оптових кампаній. З загостреною голкою з нержавіючої сталі.
Характеристики
Ручний інструмент
Країна виробник інструменту Естонія.
Спосіб застосування
Добре струсити піну та швидко вставити її в адаптер пістолета, щоб уникнути витоку піни.

Зміна щільності (або в’язкості) піни може призвести до витікання піни з регулювального гвинта ущільнення голки. У цьому випадку негайно зніміть піну з пістолета і закрутіть гвинт за годинниковою стрілкою за допомогою гайкового ключа.

Потік піни регулюється на торці пістолета. Поверніть колесо регулювання потоку піни за годинниковою стрілкою, щоб зменшити витрату піни та / або нанести тонший шар. Поверніть регулювальне колесо проти годинникової стрілки, щоб збільшити потік піни та / або досягти більш товстого шару. Потік піни необхідно регулювати для досягнення найкращих можливих результатів.

Під час розпилення або впорскування піни переконайтесь, що кінчик ствола пістолета не може зламатися при контакті з поверхнею.

Швидко вийміть порожній балон піни з пістолета. Негайно очистіть перехідник від будь-якої піни. Якщо ємність ще не повністю порожня, і ви хочете скористатись нею ще раз, очистіть і клапан балону. Очистіть кінчик ствола пістолета також, щоб видалити піну. Приєднайте балончик для очищення до адаптера пістолета та розпорошіть його до повного очищення.


Профессиональный пистолет для полиуретановой пены для розничных и оптовых компаний. С заостренной иглой из нержавеющей стали.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників