0
0
0

Водотривкий герметик Penosil Premium WaterStop Sealant (1 л) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Водотривкий герметик Penosil Premium WaterStop Sealant (1 л) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(1)
  • Виробники Penosil
  • Модель: 000448
  • Наявність: Нет в наличии
450.00 грн. / шт.
Penosil Premium WaterStop Sealant - це герметик виготовлений з синтетичної гуми з додатковою армировкой фіброволокном, який застосовується для ремонту і ущільнення підстав як в побутовому, так і професійному будівництві. Даний герметик має відмінну адгезію з багатьма матеріалами: дерево, метал, скло, камінь, ПВХ, шифер, кахельна плитка, черепиця, асфальт, а також з мокрими поверхнями або які знаходяться під водою. За рахунок фіброволокна і еластичності може бути використаний для заповнення тріщин від декількох міліметрів і витримувати рухливість шва до 1 см - зберігаючи його цілісність. Може застосовуватися у всіх погодних умовах і для створення шва ущільнювача в човнах, водостічних системах, герметизації щілин в пічних трубах, для забезпечення захисту листових металів.
Характеристики
Піна, герметик, клей монтажний
Колір матеріалу сірий.
Країна виробник матеріалу Естонія.
Фасовка металева банка 1л, 6 шт. в коробці.
Спосіб застосування
З умовами та інструкцією із застосування можете ознайомитися на нашому сайті в технічному описі акрилового герметика Пеносіл. Або зв'язатися з нашими менеджерамі.
Документація
 
Технічний опис.
Відгуків (1)
Роман
Роман
29.09.2020
дикая вещь замазал дыру на крыше помогло
Послуги вантажників