0
0
0

Лінолеум Tarkett Evolution Tobago 2 - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Лінолеум Tarkett Evolution Tobago 2 - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
185.00 грн. / м2
Лінолеум Tarkett Evolution Tobago 2 включає в себе великий перелік позитивних характеристик, найголовніша з них - це фінансова доступність. Також дана лінійка має високу стійкість до стирання, впливу роликових крісел, ніжок меблів, каблуків, а так же вологи. Має додаткове захисне покриття EXTREME PROTECTION. можливий для укладання на теплу підлогу. Навіть якщо після закінчення багатьох років цей матеріал став непридатним або просто втратив свої зовнішні якості, завжди можна без проблем замінити його на новий.

Купити Лінолеум Tarkett Evolution Tobago 2 , а також схожі будматеріали з категорії Лінолеум ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Лінолеум, а також всі товари виробника Tarkett (Таркет) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Лінолеум Tarkett Evolution Tobago 2 , а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Tarkett (Таркет), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Лінолеум Tarkett Evolution Tobago 2 з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Покриття підлоги
Захисний шар покриття для підлоги 0,2 мм.
Клас зносостійкості 22
Тип покриття для підлоги Побутовий.
Документація
 
Сертифікат.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників