0
0
0

Придбати продукцію Budmajster (Будмайстер) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Budmajster (Будмайстер) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Budmajster (Будмайстер) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Лінійка торгової марки «БудМайстер» налічує близько 100 найменувань. Це передова будівельна хімія, матеріали для обробки, а так само сухі будівельні суміші, які затребувані на кожному етапі ремонту і будівництва.

Стратегія підприємства - це стратегія лідерства, яка заснована на впровадженні інноваційних технологій. Бренд ставить перед собою високотехнологічні завдання, створює нове сучасне українське підприємство. Найважливіший принцип діяльності компанії - виробництво продукції європейської якості. Технічні показники високого рівня і незмінно висока якість продукції, розглядається виробником, як основна з умов довгострокового перебування на ринку. Як наслідок посилення економічного становища і подальшого розвитку підприємства.

Завод виробник сухих будівельних сумішей «БудМайстер» з 1999 року з'явився на українському ринку торгівлі будівельними матеріалами. Станом на сьогодні «БудМайстер» став найбільшим і найпотужнішим вітчизняним постачальником хімії для будівництва і сухих сумішей.