0
0
0

Антисептик для деревини Tytan 2S (5 кг) - придбати в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Антисептик для деревини Tytan 2S (5 кг) - ціна, відгуки, характеристики на будбазі «Петрович Харків»

Антисептик для деревини Tytan 2S (5 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Tytan (Титан)
  • Модель: 000437
  • Наявність: Є в наявності
333.00 грн. / шт.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Tytan Professional 2S - це биозащитний склад для стропильних систем, який є антисептиком і використовується для створення захисту дерев'яних елементів конструкцій (стропильних систем, горищних риштувань, палісадників, зборів, огорож, альтанок і теплиць) від впливу комах, ультрафіолету і різних грибків. Призначений практично для всіх класів служби деревини згідно EN335-1, I-X згідно ГОСТ 20022.2. Має ряд переваг: важко змивається (глибоко проникає в середину деревного підстави на хімічному рівні). Не сприяє корродірованію металу (після сушіння деревини). Не містить хромових з'єднань. Застосовується: в деревних перегородках, які знаходяться під накриттям і захищені від впливу атмосферних чинників. У кроквяних системах, які розташовані під навісом, і також є захищеними від впливу факторів атмосфери. Дерево або дерев'яні конструкції, які піддаються постійному намокання і частому зволоженню, і знаходяться над землею.
Характеристики
Грунтовки
Колір після висиханняТемно-синій, після висихання фісташковий.
Країна виробникПольща.
Разбавительвода в пропорції 1:19 (тільки для 1-ого класу служби деревини), 1: 9 (для інших класів).
Расход 1-ий клас служби 35 гр/м2, 2-ий клас служби 40 гр/м2, 3-ій клас служби 75гр/м2.
Складетанолоамін, дігідроксід міді, пропіконазол, целевиедобавкі.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: Вологість деревини не може перевищувати 25% (найкраща 18-20%) Підстава не може бути замерзлим, курних чи забрудненим.
Підготовка продукту: Розвести продукт водою в пропроціі 1:19 (тільки для 1-ого класу служби деревини) або 1: 9 (для інших класів) . Тщательно розмішати.

Нанесення:
Глибока просочення: Занурити деревину в робочий розчин на не менше ніж 4 години (суха або волога деревина повинна вимочувати довше).
Поверхневе нанесення: Нанести продукт пензлем, розпилювачем в кілька шарів (з проміжною сушкою). Продукт треба нанести в кількості зазначеному в таблиці. Увага: кількість шарів залежить від вологості і породи деревини.
Після нанесення: Берегти деревину від атмосферних опадів протягом 48 годин (за той час 2S зв'язується з волокнами деревини). Увага: Якщо пиляйте, свердліть просочену деревину, дане місце треба обробити просоченням заново.
Сумісність з лакофарбовими матеріалами: Компанія Селена не гарантує що 2S буде сумісний з іншими видами просочень або лакофарбовими матеріалами. У таких випадках завжди треба зробити попереднє тестування на малій ділянці. Якщо плануєте обробку ЛФМ, рекомендуємо застосовувати 5S біозахисту будівельної деревини (безбарвний варіант).
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.