0
0
0

Антисептик для деревини Tytan 2S (5 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Антисептик для деревини Tytan 2S (5 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Tytan (Титан)
  • Модель: 000437
  • Наявність: Є в наявності
362.00 грн. / шт.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Tytan Professional 2S - це биозащитний склад для стропильних систем, який є антисептиком і використовується для створення захисту дерев'яних елементів конструкцій (стропильних систем, горищних риштувань, палісадників, зборів, огорож, альтанок і теплиць) від впливу комах, ультрафіолету і різних грибків. Призначений практично для всіх класів служби деревини згідно EN335-1, I-X згідно ГОСТ 20022.2. Має ряд переваг: важко змивається (глибоко проникає в середину деревного підстави на хімічному рівні). Не сприяє корродірованію металу (після сушіння деревини). Не містить хромових з'єднань. Застосовується: в деревних перегородках, які знаходяться під накриттям і захищені від впливу атмосферних чинників. У кроквяних системах, які розташовані під навісом, і також є захищеними від впливу факторів атмосфери. Дерево або дерев'яні конструкції, які піддаються постійному намокання і частому зволоженню, і знаходяться над землею.
Характеристики
Грунтовки
Колір після висихання Темно-синій, після висихання фісташковий.
Країна виробник Польща.
Разбавитель вода в пропорції 1:19 (тільки для 1-ого класу служби деревини), 1: 9 (для інших класів).
Расход 1-ий клас служби 35 гр/м2, 2-ий клас служби 40 гр/м2, 3-ій клас служби 75гр/м2.
Склад етанолоамін, дігідроксід міді, пропіконазол, целевиедобавкі.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: Вологість деревини не може перевищувати 25% (найкраща 18-20%) Підстава не може бути замерзлим, курних чи забрудненим.
Підготовка продукту: Розвести продукт водою в пропроціі 1:19 (тільки для 1-ого класу служби деревини) або 1: 9 (для інших класів) . Тщательно розмішати.

Нанесення:
Глибока просочення: Занурити деревину в робочий розчин на не менше ніж 4 години (суха або волога деревина повинна вимочувати довше).
Поверхневе нанесення: Нанести продукт пензлем, розпилювачем в кілька шарів (з проміжною сушкою). Продукт треба нанести в кількості зазначеному в таблиці. Увага: кількість шарів залежить від вологості і породи деревини.
Після нанесення: Берегти деревину від атмосферних опадів протягом 48 годин (за той час 2S зв'язується з волокнами деревини). Увага: Якщо пиляйте, свердліть просочену деревину, дане місце треба обробити просоченням заново.
Сумісність з лакофарбовими матеріалами: Компанія Селена не гарантує що 2S буде сумісний з іншими видами просочень або лакофарбовими матеріалами. У таких випадках завжди треба зробити попереднє тестування на малій ділянці. Якщо плануєте обробку ЛФМ, рекомендуємо застосовувати 5S біозахисту будівельної деревини (безбарвний варіант).
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників