0
0
0

Антисептик для деревини Tytan 5S - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Антисептик для деревини Tytan 5S - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Tytan (Титан)
  • Модель: 000440
  • Наявність: Є в наявності
182.35 грн. / шт.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Tytan Professional 5S - це багатофункціональний биозащитний склад, який використовується в якості захисту дерев'яних конструкцій від спор грибків, цвілі, комах. Застосовується для обробки покрівельних систем (горище, дах, мансарда, крокви), каркасного будівництва (стіни, підлоги), також в побутовому будівництві (ДВП, фанера, комори, житлові приміщення), так само може бути застосований в якості праймера перед проведенням лакофарбових робіт . Створює 1-3 клас умов служби деревини. Характеризується низькою витратою і безпечний для людей за рахунок того, що в ньому міститися сучасні біоциди. Антисептик незмивний (хімічно зв'язується з деревом). Низька корозійна агресивність. Застосовується: для перегородок з дерева, які є захищеними від атмосферних опадів і не піддаються зволоженню. Кроквяні конструкцій, які знаходяться під навісом, захищені від впливу опадів і можуть бути схильні до дії вологи через підвищення вологості повітря. Альтанки або дерев'яні споруди, які постійно піддаються впливу опадів, частому намокання або зволоження.
Характеристики
Грунтовки
Колір після висихання безбарвний або зелений (варіант з барвником).
Країна виробник Польща.
Разбавитель вода в пропорції 1:19 (тільки для 1-ого класу служби деревини), 1:9 (для інших класів).
Расход 1-ий клас служби 30 гр/м2, 2-ий клас служби 30 гр/м2, 3-ій клас служби 40 гр/м2.
Склад пропіконазол, аміни кисень, феноксикарб, цільові добавки.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: Вологість деревини не може перевищувати 25% (найкраща 18-20%). Підстава не може бути замерзлим, курних чи забрудненим.
Підготовка продукту: Розвести продукт водою в пропорції 1:19 (тільки для 1-ого класу служби деревини) або 1: 9 (для інших класів). Ретельно розмішати.
Нанесення:
Глибока просочення: Занурити деревину в робочий розчин на не менше ніж 1 годину (суха або волога деревина повинна вимочувати довше).
Поверхневе нанесення: Нанести продукт пензлем, розпилювачем в кілька шарів (з проміжною сушкою). Продукт треба нанести в кількості зазначеному в тех. характеристиці. УВАГА: кількість шарів залежить від вологості і породи деревини.
Після нанесення: Берегти деревину від атмосферних опадів протягом 24 годин (за той час 5S зв'язується з волокнами деревини). УВАГА: Якщо пиляйте, свердліть просочену деревину, дане місце треба обробити просоченням заново. УВАГА: Зелений варіант просочення містить барвник, який служить тільки для маркування. Колір може зникати з часом.
Сумісність з лакофарбовими матеріалами: Деревина просочена 5S може бути фарбується більшістю лакофарбових матеріалів, доступних на ринку. Однак, оскільки ця продукція поза контролем компанії Селена, рекомендуємо завжди проводити попереднє тестування на невеликій ділянці. У разі обробки ЛФМ застосовуйте безбарвний варіант просочення.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників