0
0
0

Вогнебіозахист для деревини Tytan 4F - придбати в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Вогнебіозахист для деревини Tytan 4F - ціна, відгуки, характеристики на будбазі «Петрович Харків»

Вогнебіозахист для деревини Tytan 4F - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Tytan (Титан)
  • Модель: 000439
  • Наявність: Є в наявності
156.00 грн. / шт.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Tytan Professional 4F - вогнебіозахисні складу, який є чотирьох функціональним древозащітная засобом від комах, плісняви, вогню і грибка. Сприяє довготривалого захисту деревини всередині будівлі, що не піддається впливу атмосферних опадів (1-2 клас умов служби) від фунгіцидів, спорової цвілі, нагріву і вогню. Надає деревині перший клас вогнезахисної ефективності. Використовується для стропильних систем (є захищеними від атмосферних опадів і що знаходяться під накриттям, що піддаються тимчасовому впливу вологи через вологість повітря), створення деревних каркасів (що не піддаються впливу атмосферних опадів, зволоженню і знаходяться під навісом), обрешітки горища. Даний склад забезпечує два види захисту: проти біопораженій і вогню. Містить інгібітори корозії.
Характеристики
Грунтовки
Колір після висиханняБезбарвний (для отримання кольорового розчину додайте прикладену пігменту пасту. Колір служить тільки для маркування і може зникати з часом).
Країна виробникПольща.
Разбавительвода в пропорції 1: 4 (для деревини вологістю до 18%), 1: 3 (для деревини вологістю до 25%).
Расходдля 1-ої групи вогнезахисної ефективності 46,1 кг/м3 (глибоке просочення), для перетворення деревини в важкозаймистий матеріал (клас «С» по EN-13501) 200 гр/м2 (поверхневе нанесення).
Складборат натрію, борна кислота, моноаммоній фосфат, сульфат амонію, целевиедобавкі.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.