0
0
0

Стрічка-сітка для армування швів гіпсокартону Semin Bande Grillagee (90 м.п.) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Стрічка-сітка для армування швів гіпсокартону Semin Bande Grillagee (90 м.п.) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Semin (Семин)
  • Модель: 000255
  • Наявність: Є в наявності
175.00 грн. / шт.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Сітка (серпянка) Bande Grillagee виготовляється на основі стекловолоконного полімеру. Використовується для зміцнення (армування) швів і стиків між плитами гіпсокартону. Після приклеювання, стрічка запобігає виникнення розтріскування після фінішної обробки стіни.
Характеристики
Стрічки, сітки, плівки
Довжина стрічки, сітки, плівки 90 м.п.
Страна производитель Франція.
Ширина стрічки, сітки, плівки 50 мм.
Спосіб застосування
Підготовка підстави: поверхня повинна бути очищеної, вирівняний, просушені, вільної від пилу і масляних плям, можливих після розпалубки. Заґрунтувати підготовлену поверхню ґрунтовкою глибокого проникнення. Після висихання грунтовки, нанести рівним тонким шаром шпаклівки для закладення швів. Можна нанести декілька шарів шпаклівки до повного заповнення шва. Потім, наклеюємо стрічку-сітку на шов. Армування стрічкою-сіткою зі скловолокна можна робити двома способами: перший спосіб стрічку утаплівают у верхній свіжий шар шпаклівки. Потім, відразу ж зверху на сітку наносять ще один шар шпаклівки. Для досягнення необхідного результату, стрічка-сітка повинна бути повністю покрита верхнім шаром шпаклівки. Після висихання шпаклівки зачистите стик, при необхідності нанесіть фінішний шар на всю площу. Другим способом стрічку можна наклеїти на готову, вирівняну поверхню за допомогою клею ПВА, який повинен оживляти як поверхня, так і саму стрічку. Для цього необхідно нанести клей на готову поверхню, потім нанести клей на стрічку і, відразу ж, прикласти її до підготовленої поверхні. Після того, як клей висохне можна нанести верхній шар шпаклівки.
Документація
 
Технічний опис.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників