0
0
0

Шпаклівка для швів Knauf Uniflott (Кнауф Уніфлот) (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Шпаклівка для швів Knauf Uniflott (Кнауф Уніфлот) (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Knauf
  • Модель: 000151
  • Наявність: Є в наявності
838.92 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Шпаклівка для швів Knauf Uniflott - суха шпаклювальна суміш для внутрішнього застосування, яка складається з: високоміцного гіпсового в'яжучого з полімерними добавками і модифікаторів. Призначена для закладення: стиків гіпсокартону без використання армуючої стрічки; стиків гіпсокартонних листів із застосуванням армуючої стрічки; стиків гіпсоволокнистих листів із застосуванням армуючої стрічки; стиків при влаштуванні підлог (елементів підлоги з ГВЛВ).
Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші для стель - 0,3 кг / м2, для перегородок - 0,5 кг / м2.
Рекомендована товщина шару мінімальна - 1 мм, максимальна - 5 мм.
Склад високоміцний гіпс з полімерними добавками.
Температура застосування от +5°С до +30°С.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: Поверхню очистити від бруду, пилу. Далі проводиться грунтування стиків, попередньо обрізання крайок.
Порядок робіт: В Холодну чисту воду 13-14 л висипати вміст мішка, перемішати будівельним міксером до отримання однорідної маси, почекати 5 хвилин і перемішати ще раз. Отриману суміш протягом 40 хвилин нанести на поверхню і розрівняти за допомогою правила. Місця де встановлюється кріпильний елемент, теж необхідно зашпаклювати. Після штукатурення інструмент і обладнання промити водою. Докладніший порядок робіт описаний в технічних характеристиках на нашому сайті.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників