0
0
0

Праймер бітумний Sweetondale (9 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Праймер бітумний Sweetondale (9 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
425.00 грн. / шт.
Sweetondale Праймер - бітумна грунтовка, яка застосовується для забезпечення підготовчого шару перед укладанням руберойду і аналогічних матеріалів, або перед обмазкой бітумними мастиками по ізольованим поверхонь (бетонні плити, стяжки на цементно-піщаної основі). Даний матеріал складається з бітуму і розчинників і є готовим до використання. Праймер швидковисихаючий і має високі проникаючі здібності.

Купити Праймер бітумний Sweetondale (9 кг), а також схожі будматеріали з категорії Гідроізоляція ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Гідроізоляція, а також всі товари виробника Sweetondale (Технониколь) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Праймер бітумний Sweetondale (9 кг), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Sweetondale (Технониколь), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Праймер бітумний Sweetondale (9 кг) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Грунтовки
В'язкість не менш 30 с.
Расход 200г/м2.
Спосіб застосування
Роботи рекомендується проводити при температурі повітря -10°С до + 40°С. Слід пам'ятати про те, що роботи нижче + 5°С слід проводити тільки після витримування мастики не менш доби при кімнатній температурі.
Документація
 
Технічний опис.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників