0
0
0

Мастика для ремонту Sweetondale (3 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Мастика для ремонту Sweetondale (3 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
350.00 грн. / шт.
Sweetondale Ремонт і приклейка - мастика, яка використовується для приклеювання матеріалів на основі бітуму на підставу з металу, цегли, бетону, дерева, кераміки підставу, а так само здійснення ремонтних робіт по покрівлі на основі мастики або руберойду. Виготовляється з однорідного бітуму з додаванням розчинника і технологічних присадок.

Купити Мастика для ремонту Sweetondale (3 кг), а також схожі будматеріали з категорії Гідроізоляція ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Гідроізоляція, а також всі товари виробника Sweetondale (Технониколь) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Мастика для ремонту Sweetondale (3 кг), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Sweetondale (Технониколь), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Мастика для ремонту Sweetondale (3 кг) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Грунтовки
В'язкість не менш 10 с.
Расход 1 кг/м2.
Теплостійкість 80 °С.
Спосіб застосування
Роботи рекомендується проводити при температурі повітря -10 ° С до + 40 ° С. УВАГА роботи нижче + 5 ° С слід проводити тільки після витримування мастики не менш доби при кімнатній температурі.
Документація
 
Технічний опис.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників