0
0
0

Гідроізоляція для фундаменту Sweetondale (9 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Гідроізоляція для фундаменту Sweetondale (9 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
1 000.00 грн.
Sweetondale Фундамент - мастика, яка використовується зовні будівлі для створення шару гідроізоляції в конструкціях з бетону, металу, дерева і залізобетону, а також може застосовуватися у середовищі з підвищеною вологою при поглибленні в землю, наприклад: фундамент і палі. Даний матеріал є готовим до застосування і виготовляється з бітуму, наповнювача з мінералів, різних технологічних добавок, з додавання розчинника.

Купити Гідроізоляція для фундаменту Sweetondale (9 кг), а також схожі будматеріали з категорії Гідроізоляція ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Гідроізоляція, а також всі товари виробника Sweetondale (Технониколь) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Гідроізоляція для фундаменту Sweetondale (9 кг), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Sweetondale (Технониколь), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Гідроізоляція для фундаменту Sweetondale (9 кг) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Грунтовки
В'язкість не менш 10 с.
Расход 1 кг/м2.
Теплостійкість 80 °С.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників