0
0
0

Плита ОСБ (OSB) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Хіт продажів
Плита ОСБ (OSB) - ціна, відгуки, характеристики на будбазі у Києві та Харкові

Плита ОСБ (OSB) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(4)
  • Виробник: Swiss Krono
  • Модель: 000141
  • Наявність: Є в наявності
530.00 грн. / лист
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
ОСБ це продукт деревного походження - плоско спресована трьох кульова плита, яка виготовляється з прямокутної тріски в умовах високого тиску і температури, з використанням в якості в'яжучих речовин синтетичної смоли, методом гарячого пресування. OSB використовується в якості будівельних плит при конструкційних роботах (наприклад, обшивка покрівлі) і при внутрішньому будівництві в якості стін. У настилі використовується як дошка для укладання (пазогребневих профіль). Для візуальних підлог, в мансардних перегородках, а також в якості фасаду він використовується в якості декоративного елемента завдяки точіння увазі, а також у виробництві меблів для полиць і стелажів. Крім того, він використовується для упаковки (скрині, кабельні барабани, піддони), для будівництва магазинів і ярмарків, огорож будівельних майданчиків, а також в якості бетонних панелей. Кілька OSB, склеєних разом, можуть виконувати функцію стінових і стельових елементів в будівництві дерев'яних будинків.

OSB є одним з «виробів з інженерної деревини», які були розроблені в 50-х роках. Їх метою було створити дошку з майже такими ж технічними характеристиками, як у фанери, але з використанням досить доступного, швидко зростаючого деревного матеріалу з невеликим діаметром стовбура. Вони свідомо використовували довгі, тонкі пасма в виробництві, які були орієнтовані на шари і спресовані. Класичний OSB складається з 3 шарів. Відколи покривного шару, орієнтовані в напрямку виробництва, максимізують міцність плити на вигин. Плита OSB відрізняється високою щільністю, стабільністю форми, відмінною стійкістю до атмосферних опадів, хорошою звукоізоляцією, простотою в порізки і обробці.
Характеристики
Листовий матеріал ОСБ, ДСП, ДВП
Длина листового матеріалу 2500 мм.
Площа листа 3,125 м2.
Тип OSB-3.
Товщина листового матеріалу 10, 12, 15, 18, 22 мм.
Ширина листового матеріалу 1250 мм
Відгуків (4)
Анна
Анна
15.07.2020
Делали крышу этой плитой, сам материал хороший, но в запечатанной упаковке были 3 листа со сколами, ребята оперативно заменили, спасибо
Виталий
Виталий
03.07.2020
ОСБ всегда в наличии, уже беру третий раз, спасибо выручаете.
Николай
Николай
03.05.2020
Хорошая плита, храниться в закрытом складе. Сухая, не обломленная.
Олег
Олег
24.04.2020
Цена хорошая, привезли в тот же день, спасибо
Послуги вантажників