0
0
0

Плита ДВП - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Плита ДВП - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Модель: 000142
  • Наявність: В наличии
275.00 грн. / лист
ДВП - це деревний матеріал в формі пластини, який виходить шляхом склеювання деревних волокон за допомогою клею на основі синтетичної смоли. Термін «деревоволокнисті плити після сухого процесу» є загальним терміном, який відноситься до процесу виробництва. Завдяки своїй доступності в широкому діапазоні товщин, а також хорошим властивостям обробки і покриття, деревоволокнисті плити сухого процесу підходять для широкого спектру застосувань в будівельній сфері. Потенційні можливості застосування полягають в розробці спеціальних типів плит з підвищеною доданою вартістю і покращеними властивостями, наприклад, було розширено з точки зору міцності, вологостійкості і вогнестійкості. ДВП має гладку шліфовану поверхню, однорідну структуру і зазвичай колір від солом'яно-жовтого до червонувато-коричневого (для панелей з м'якої деревини).

Купити Плита ДВП, а також схожі будматеріали з категорії Деревоволокниста плита (ДВП) ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Деревоволокниста плита (ДВП), а також всі товари виробника З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Плита ДВП, а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем , щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Плита ДВП з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Листовий матеріал ОСБ, ДСП, ДВП
Длина листового матеріалу 2440 мм.
Товщина листового матеріалу 2,5 мм.
Ширина листового матеріалу 1220 мм.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників